Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sorea, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 500 ml

hatiay89

2016. január 8.

Friss, üdítő tusfürdő a nyári hőségben, jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

Friss, üdítő tusfürdő a nyári hőségben, jó az illata.

Anna0407

2014. június 23.

Jó az illata, felfrissít.Árhoz képest jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Jó az illata, felfrissít.Árhoz képest jó.

jetroh

2013. december 27.

Imádtam ezt a tusit. Nagyon jó,vidám,élettel teli az illata és szárítóhatásra én sem emlékszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Gladys

2013. május 28.

Tetszik az illata, nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.

Tetszik az illata, nem szárítja a bőrömet.

fdorottya

2012. november 13.

Az illata nem rossz, bár nem marad meg sokáig! Szárít, és nálam allergiát okozott! Az ára viszont nem rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

fringilla

2012. szeptember 22.

Friss nyári illat, szeretem a Senses tusolózseléket (illattól függően valamelyiket jobban, valamelyiket kevésbé). Az én bőrömet nem szárítják, nekem egyedül a csomagolásukkal van bajom: sokszor nem, vagy csak nehezen zárhatók vissza (béna a kupakjuk), így utazáshoz nem túl praktikusak, félek, hogy kifolynának a táskámban, így mindig áttöltögetem kisebb flakonokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Emily

2012. február 9.

Mű nagyon az illatuk, rettenetesen erőteljes, és nekem nagyon szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

Mű nagyon az illatuk, rettenetesen erőteljes, és nekem nagyon szárítja a bőröm.

Nyuszi1

2012. február 3.

Alkalmatlan számomra a tusoláshoz. Alig habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 3.

Alkalmatlan számomra a tusoláshoz. Alig habzik.

Nefertiti

2011. december 9.

A nyari kanikualaba felfrissiti az egesz napot egy tussolas ezzal az illatal. Nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 9.

melindadd

2011. december 1.

Szeretem az avonos termékeket,de például ezek a senses tusfürdők nekem nem nagyon jönnek be.Végülis tusfürdő jellegnek megfelelnek de személy szerint nem szeretem ezt a zselés formulát inkább a krémeset. Az illatuk jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 1.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.