Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. február 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

Friss érzést nyújt a menstruációs időszak alatt. Gyengéd, hatékony, szappanmentes, érzékeny bőrre is alkalmas. Kamilla- és növényi fehérjekivonatokat tartalmaz

KuliKali

2016. január 15.

Na őt. :) Imádtam. Azóta nem volt ilyen jó mosakodóm,hogy ez elfogyott. Illatanyag és egyéb szir-szar mentes,kár hogy már nem gyártják. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 15.

AnkaBianka

2014. április 3.

Nekem még van egy harmad flakonnyi, én szeretem nagyon, az illata alig észlelhető, állaga pont elég sűrű, nekem viszont az istenért nem habzik fel. Mondjuk nem is lényeg, kenem, öblítem, és nem okoz nálam irritációt, elég klassznak tartom.

Látom, nem gyártják, abban tudna valaki segíteni, hogy melyik másik termék áll ehhez a legközelebb? Mit vegyek legközelebb?
(Láttam lentebb, hogy valaminek megegyezik az összetevőlistája ezzel, melyik termékről van szó?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

-.Nikii.-

2013. augusztus 21.

én szerencsére kb 400 forintért jutottam hozzá, de félve vettem meg, mert az Avon inkább kozmetikai szerekkel foglalkozik, nem pedig ilyen nőgyógyászati dolgokkal. de nem bántam meg, teszi a dolgát, sokáig elég, csak egy kis nőies illatot szerintem elbírt volna:) ha cserélni fogom, az csak az illat miatt lesz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

maximilla

2012. november 18.

Maximálisan elégedett vagyok vele,én nem csak a nehéz napokon használom,hanem mindig,és tényleg szuper jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 18.

bandita

2012. október 31.

2012. 07. 18
Barátnőm vásárolta ezt az intim lemosót kifejezetten "Nehéz Napokra". Azonnal elkértem az összetevő listát, hogy megismerhessem a terméket. Nem érzek ellenállhatatlan késztetést a megvásárlására, pozitívuma számomra most még csupán annyi, hogy illatmentes. Az összetevőlistát feltöltöttem, hamarosan látható lesz, remélem. Én nem fogom kipróbálni szerintem, de szigorú szemmel nézve a listát, nem tűnik rossz választásnak, ha a többi, népszerű intimlemosóval hasonlítom össze.

Értékelésem inkább megjegyzésnek szánom, de csillagozok, hogy észrevegyétek, infóm van a termékről. A barátnőm bizalmat szavazott ennek a lemosónak, vissza fogok térni rá és realizálom a tényleges tapasztalatokat is.
2012. 10. 31
Az említett barátnőm már másodjára rendelte ezt a terméket, maximálisan elégedett. Annyit érdemes tudni róla, hogy nagyon érzékeny intim területtel rendelkezik, az általa eddig próbált intim lemosók összetétele irritációkat okozott nála. Ezt a lemosót pedig nagyon dicséri, ráadásul kisbabát vár, emiatt fokozottan igyekszik odafigyelni arra, hogy mit használ intim mosakodáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 31.

2012. 07. 18

2012. 10. 31

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Saccharomyces Ferment Filtrate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Fehér tölgy kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy mire szolgál a fehér tölgy, mint kozmetikai összetevő. A CosIng a fehér tölgy kérget bőrjavító összetevőnek és szövet összehúzónak kategorizálja.