Avon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WonderWoman, az összetevőket feltöltötte: katka88, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

A krémes állagú, illatmentes, a bőrhöz kíméletes intim lemosó fűzfakivonatot tartalmaz, ami gyulladásgátló és bőrnyugtató hatásáról ismert. Gyengéden tisztít, egész napos frissességet biztosít. Érzékeny bőrre is használható.

IldiWolford

2020. december 13.

Nem tudnék meglenni nélküle, most az új csomagolásos változatát használom, ugyanez csak új külsővel. Legjobb hogy illatmentes. Az illatos dolgoktól ezen a tájékon irtózom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 13.

Enjoy86

2020. február 28.

Évek óta használom, nekem nagyon bevált, nem irritál, nem csíp, nem szárít, de tiszta érzést hagy. Én szeretem, hogy illatmentes, csak azért gondolkodom, hogy majd esetleg másikat keressek, mert mindenből próbálok természetesebb alapanyagút találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

KataB

2020. január 4.

Én nagyon szeretem :)
Frissít, nem irritál... Újra vevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Én nagyon szeretem :)
Frissít, nem irritál... Újra vevős!

Szuzi35

2019. november 26.

Az avon-nak majdnem az összes intim mosakodóját kipróbáltam, és mind nagyon jó volt. Nem csípett, nem irritált egyik sem.
Nagyon jó kis termékek szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

Nagyon jó kis termékek szerintem.

Teokleia

2019. augusztus 29.

Viszkető, száraz érzést okozott, nem vagyok elragadtatva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Viszkető, száraz érzést okozott, nem vagyok elragadtatva.

kindliviki

2019. július 24.

Csak ez az intom mosakodó vált be! Szeretem, hogy nincs illata. A pumpás kiszerelás is jó megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Enne

2019. május 18.

Mindenképp akartam valami újat, mert hosszú évek óta a 400 ml-es Lactacyd feminát veszem, de egyre borzasztóbbnak érzem az árát a versenytársakhoz képest. Korábban kipróbáltam másokat, de mindig visszatértem hozzá. Szeretem az illatát, és sohasem okozott irritációt. Most mégis újra nyitni akarok a kollégák felé, mert kb. feleáron kapni szinte bármelyik sajátmárkás vagy katalógusos változatot. Erre esett a választásom most. Tetszik a pumpás adagolója, ezt nagyon hiányoltam eddig. A termék picit folyós, de a használatát ez nem nehezíti. Iszonyú fura, hogy tényleg semmi, de semmi illatát nem érzek, azt gondoltam, valamilyen alapanyagot azért csak ki lehet majd érezni, de nem. Ez azért hiányzik, nem gondoltam volna... De a terméket nem pontozom le miatta, ők szóltak. Ez sem irritált, és az ára is tényleg baráti, akcióban meg főleg (nevetséges). Megéri az 5 csillagot, de legközelebb egy illatosított fajtát próbálok ki. A dm és Rossmann sajátmárkásak is érdekelnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

csemezb

2018. december 26.

Mindenképpen olyan intim lemosót kerestem, ami illatmentes, a Lactacyddal már megjártam, akkor úgy voltam vele, hogy nem próbálkozok más fajtával, aztán itt olvastam a véleményeket, és annyira meggyőzött, hogy megvettem ezt, és nem csalódtam. Eddig semmilyen irritációt nem okozott, pedig már jó ideje használom, borotválkozáshoz is teljesen jó, és tetszik, hogy olyan egyszerű, de mégis nagyon jó :) Egyértelműen újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Bradshaw

2018. december 3.

Nekem virágos illatú van, ennek ellenére sem okoz semmi irritációt. Kifejezetten tetszik az illata. Nem igazán habzik, de ez engem nem zavar. Kicsit fura az állaga, talán olajos? Nem tudom, de szerintem kellemes. Sokáig elég, és nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

bettina28

2018. szeptember 15.

Szerintem nagyon jó termék szuper összetevőkkel. Pont az INCI-ja miatt próbáltam ki, illetve mástól is pozitív véleményeket hallottam róla. Borotválkozáshoz is kiváló. Nem irritált, nem csípett a többi borotválkozószerrel ellentétben. Szerintem nagyon szuper, újravevős termék. Ja, és csakis az illatmentes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Fehér tölgy kivonat. Kevés információ érhető el arról, hogy mire szolgál a fehér tölgy, mint kozmetikai összetevő. A CosIng a fehér tölgy kérget bőrjavító összetevőnek és szövet összehúzónak kategorizálja.