Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

20 db gyantacsík, és 2 db tisztító kendő a dobozban.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Cory

2013. április 9.

lábról semmit nem szed le, arcról viszont még a bőrt is....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

lábról semmit nem szed le, arcról viszont még a bőrt is....

Drazsé

2012. október 27.

Hajszárítóval melegítettem a gyantát, de így se hozott le semmit. Maradok a gyantagépnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 27.

shara88

2012. szeptember 4.

Nem vált be... egy szőrtelenítésnél 10 db-ot kellett elhasználnom az alsó lábszáraimra, amit soknak tartok az árához képest és így szem szedte ki az összes szőrszálam, pedig egyáltalán nem vagyok szőrős tipus... A kendőkkel elégedett vagyok, a bőrömön maradt felesleges gyantamaradékokat tökéeletesn leszedte és selymes lett tőle a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

boglarka88849

2012. július 1.

Nekem bevált, szép, sima lábaim lettek tőle, nem irritált, sőt, én is többször fel tudtam használni egy csíkot, szóval megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

agi.greendaygirl

2012. június 29.

tetszik :) egy csíkot 4-5x tudtam felhasználni, ami szerintem igen jó, eddig már sokféle hideg gyantát használtam, de a max. 3x volt. Egyéb szempontból nem vettem észre különbséget ez és más hideg gyanták közt. a kiszerelése szerintem eléggé gazdaságos. A kendőknek finom az illatuk, és jól leviszik a ragacsot. Szerintem újravásárolom majd!

update: most rendeltem meg a 3. dobozzal, egyszerűen rákaptam :) Régebben utáltam a hideg gyantákat, mert szinte semmit sem szedtek ki, csak ragadtak össze vissza, ez viszont abszolút nyerő! Mindenkinek ajánlom! Általában 1179 Ft az ára, ami 20 csíkért, 2 tisztító-ápoló kendőért és ezért a minőségért elég jó ár szerintem :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate