Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. május 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hidratáló összetételének és a tajtékvirágmag olajából nyert kivonatnak köszönhetően elősegíti a kényelmes borotválkozást, védelmet nyújt az irritációk ellen és hidratál. Gyengéd formulája minden bőrtípuson használható. A gél gazdag és krémes habbá változik a bőrön.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Tyler

2017. február 2.

Jajjj csak ezt ne!!!!! 😩 Látom sokan szeretitek ezt a terméket,és megér 5 csillit,de Tapasztalatomat azért osztom meg veletek,nehogy valaki ugyanígy járjon.... Hosszú évek óta Szinte csak Avon termékeket használok.Ezt a terméket kb.2014 nyarán vásároltam,szőrtelenítő habként reklámozták.Félre értelmeztem a terméket,és mivel eddig csak szőrtelenítő cuccokat csak krém ill. gél formulában használtam, gondoltam egy próbát megér,így "betettem szépen a kosárba" .A használata viszont iszonyú csalódás volt 🙁 Felfáztam, megnyomtam az adagolóját,egy csomó hab jött ki egyszerre a tenyerembe ,azt hittem rossz az adagoló..Aztán felkentem a lábaimra a habot és vártam...10 perc...azon kívül hogy enyhén csípte a bőröm,semmi hatás,a szőrszálak mind a helyükön álltak... Bosszantott, a dolog amikor leesett,hogy tul.képpen ez nem más mint borotvahab!!! 😒 fogtam egy borotvát,-amit ritkán szoktam ,mivel mindig szőrtelenítő krémezek- és simára húztam a lábaimat.Ám pár órára azután apró kis vörös pettyek jelentek meg a lábaimon,volt ahol összehúzódott a bőröm,vörös folt jelent meg rajta és keménnyé vált,égett,és iszonyúan viszketett 😱 bikini vonalnál szintén ilyen jelentkezett.... Eszembe jutott,hogy mégkorábban, anno 2008 ban szintén "bevásároltam"ugyanígy jártam a kékszínű borotvazseléjével,de az a tünet csak a bikini vonalnál jelentkezett,lábon ritkán (hasznalok borotvat,)de csak a nyári időben jöttek ki a pettyek....A bőrgyógyászom azt mondta valószínűleg valami fém származék lehet az adalékok között,ami kiválthatta az allergiát,és ezt a terméket gyorsan felejtsem el!!!Nem küldtem vissza,nem veszett kárba,és a kukába se landolt... Kitettem a fürcsiszoba polca a kék színű zseléje mellé...Az akkori párom imádott vele borotválkozni,neki semmiféle allergikus panasza nem lett 😁 Nekem ez a 2 db SSS szőrtelenítő termék nem jött be...Az arcra való krémünktől ezen tapasztalatokat megélve kicsit ódzkodtam,azt eggyütt vásároltam a ezzel a habbal,fél évig ki se mertem bontani,aztán egye fene,egy próbát megér gondolattal felkentem,és kellemesen csalódtam!Nagyszerű!!!Akárcsak az érzékeny bőrre való,9 éve használom,és mindent levisz,maradéktalanul,használata után pedig a lábaim símák és bársonyosak!!! 😆 A bikini vonalra valótól még mindig ódzkodóm,nem rendeltem még,de majd...egyszer...remélem nem lesz ekkora csalódás mint a habbal.Ezért ahányan vagyunk annyi félék,a kellemetlen élmény miatt egy csillagot se adnék! De ez érthető...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 2.

Piedra

2016. április 20.

Kellemes illat, a hidratálásból nem nagyon veszek észre semmit, viszont könnyű vele borotválni, és tényleg, vigyázni kell, óvatosan megnyomni, mert sok jön ki belőle, a gélből dús hab lesz, ami nagy bőrfelületre elég. Ergo óvatosan használd, és sokáig kitart egy flakon. :)
Én egyébként borotválás után át szoktam kenni az adott területet testápolóval, és akkor tuti a hidratálás. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Vichy

2015. június 8.

Már legalább 2 hónapja használom, és sokkal jobban bevált, mint a másik Avonos borotvagél. Hidratálást nem fedeztem fel használat során (után?), de biztosabban siklik a bőrömön a borotva és meg sem vágtam magam mióta használom. Csak vigyázni kell vele, ha túl sokat nyom ki az ember akkor akár az egész testét leborotválhatja a gélből kialakult habbal. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.