Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kovacsnikoletta92, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Adja át magát az ibolya, az érzéki virágok és az elegáns, aranyló ámbra kifinomult illatának! A kifinomult illattal kifejezi, elég belebújnia egy gyönyörű magassarkúba, hogy elegánsnak és magabiztosnak érezze magát.

magdus.kis

2015. november 14.

A parfümjét évekig használtam, ezt pedig mellé vettem meg, hogy kiegészítésképpen tök jó! Így is volt. Nagyon sajnálom, hogy már nem kapható ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.