Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. november 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

10 ml-es kiszerelésű szórófejjel ellátott miniparfüm.

zdoreebaba

2016. április 29.

Eszméletlen jó illata van. Egyet sajnálok, hogy már csak a kis 10 ml-es kiszereléséhez tudtam hozzájutni. Örülnék, hogyha újra visszatérne ez a kecses, nőies, pasifogó illat. :) Én a fő összetevőit érzem rajta, a lédús nektarint és a bőrt, ami megadja az 'alaphangulatát' az illatnak. Bárhol, bármikor: hétköznapok, bulik, este, vagy napközben, nekem mindig is tetszeni fog és várom, hogy újra visszatérjen az Avon remek illatai közé! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

t.evacska21

2014. november 27.

Nagyon jó, akárcsak 50ml-esben :) ...viszont abban a formájában már régóta nem látom a katalógusokban, remélem nem akarják kivonni a forgalomból! Kár lenne érte, jó és egyedi illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.