Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2017. február 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros

Az Avon Balanced+ mélytisztító, agyagos arcmaszk szőlőkivonatot tartalmazó komplex-szel segít kiegyensúlyozottá és csillogásmentessé tenni a bőrt.

A szőlő már évszázadok óta ismert a bőrön kifejtett jótékony hatásairól. A benne lévő fitokemikáliáknak és fitonutrienseknek köszönhetően antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal rendelkezik. C-vitaminban gazdag, mely létfontosságú szerepet tölt be az egészséges kinézetű bőrért. A szőlőkivonat segít sejtszinten minimalizálni az olajtermelődést valamint serkenti a bőrsejtek természetes hidratáltsági szintjét. Mindennapos használatra alkalmas, zsíros és vegyes arcbőrre egyaránt. A zsíros és vegyes bőrtípus több faggyút termel, mint amennyire a bőrnek a természetes egyensúlyhoz szüksége van. Az Avon Balanced+ termékcsalád segíthet felszámolni a felesleges olajat bőrödről, csökkenti a kifényesedést, de mégis hidratálja bőrödet.

HarleyQuinn

2014. augusztus 18.

Kellemes használni,viszont eléggé "megkövül" tőle az arcom,bár egy agyagos maszknál ez megszokott :) Kenni tényleg nehéz kicsit.Az illata nekem kicsit túl intenzív,csípős,de annyira nem zavaró.Mattít és felfrissít,nagyon kellemes kis pakolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Nikita0828

2014. július 29.

Elég intenzív maszk. Kicsit nehéz kenni, tényleg agyagos hatása van, gyorsan szárad, és szépen lemattította a bőröm.
Hála istennek nem lett tőle piros a bőröm, pedig azt hittem, hogy kicsípi. Olyan erős masszív krémnek tűnt mikor nagy nehezen kinyomtam a tubusból, intenzív illata is van, hála istennek a szemem nem irritálta.
Beváltja az ígéretét, lehetne kicsit joban kenhetőbb :) de megadom az 5*-ot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Beváltja az ígéretét, lehetne kicsit joban kenhetőbb :) de megadom az 5*-ot :)