Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtatja, frissíti és hűsíti a bőrt. Segít fenntartani a fiatalos, friss megjelenést. Selymes, sima és puha érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Kiszerelés: 75ml

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

minaya

2014. március 9.

Átlátszó, zselés állagú, enyhén hűsítő hatású lemosható maszk. Én a "maszk-kúra" részeként szoktam használni zsíros bőrre való agyagos, erősen zsírtalanító (vagyis =szárító :) ) hatású maszk után, amolyan nyugtatásként. Pont annyira hidratál utána, ami a zsíros bőrömnek még nem sok. Az arcom kellemesen puha, rugalmas és friss lesz utána, de ez a hatás kb. csak aznap tart ki.
Bármennyire is érzékeny bőrre való, bőrnyugtató hatásúnak írják, sajnos a felvitel után pár percig én is érzem a csípő-égető érzést. 2-3 perc után elmúlik, és soha nincs "nyoma" annak, hogy miért csíp, vagyis nem lesz piros és irritált a bőröm utána. Semmilyen negatív hatása nem volt, nem allergizált, nem lettek tőle pattanásaim se semmi.
Kb. 10-15 perc után már kissé ragacsos érzetű lesz a bőrön, én ilyenkor szoktam lemosni - ami sajnos nem a legkönnyebb (de ez nálam az összes nem lehúzható, vagy nem agyagos maszknál így van). Ha tovább hagytam fent, akkor is ez van, csak még kevésbé lesz nedves a ragacs.
Az illata először nagyon furcsa volt, de azóta imádom! :) Sajnos nem tudom behatárolni pontosan, hogy mi ez, de nekem olyan "zöld növényes" illata van.

Elhasználtam és szerettem is, de nem csodaszer (így eleve 4*-ról indul :) ), de mínusz 1* nehéz lemoshatóság miatt. Valószínűleg nem veszem újra, hanem inkább mást próbálok ki helyette. Ha jól tudom amúgy már kifutó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

lenarta23

2013. november 12.

Nekem sajnos még ez is csípett, úgyhogy ma a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 12.

Nekem sajnos még ez is csípett, úgyhogy ma a kukában landolt.

gerdus

2013. július 31.

Számomra ez egy kellemes kis pakolás, nincs rémisztő színe, sem pedig állaga, csak annyi látszik belőle, hogy valami halványan fénylik az ember arcán. 10 perc alatt nem szárad meg teljesen, viszont addigra enyhén ragacsos érzetet kelt, ha hozzáér az ember, gyanítom hosszabb idő alatt sem történik ennél több változás. Én heti kétszer használom a szokásos "arc-renoválás" keretén belül, semmilyen gondot nem okozott, kisimult kellemes érzetet hagy maga után és összébb húzza a pórusaimat is. Egyetlen negatívuma, hogy valóban nehezebb lemosni, mint az ember azt gondolná.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

Cu2tka-baba

2013. február 25.

Nem régen rendeltem akciós ajánlatban 3-400 ft-ért próba cseresznye alapon és nagyon megszerettem. Általában egy másik mély tisztító pakolással egybekötve használom amolyan nagy renoválási folyamatként . A mély tisztító pakolástól kipirosodik húzódik a bőröm , viszont ha utána ezt használom megnyugszik elmúlik a pirosság és kifejezetten frissebbnek és kipihentebbnek látszik. Nekem nem szárítja a bőrömet, nem okoz pattanásokat és az illata is érdekes. Ha lesz belőle ismét akkor meg fogom megint rendelni, mert nekem megérte és akár többért is megérné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

magnes

2012. május 12.

Zselés állagú, 10 percig kell az arcon hagyni, aztán le kell mosni. 10 perc alatt ugyan nem köt rá az arcra, de annyi nedvesség elpárolog belőle ennyi idő alatt, hogy iszonyú nehéz lemosni. Nem ront, nem is látok semmi pozitív hatást sem, akkor meg minek?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 12.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.