Avon

Ár:   769 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Shauna, Módosítva: 2017. október 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Dezodorok

Golyós deó az Avon Summer White Sunset illatával.

Nesh

2020. március 5.

Világéletemben utáltam a parfümös deokat, mert nem éreztem semmilyen izzadsággátló hatásukat, de ez nálam működik. 24 órát kibír, fogalmam sincs, hogy. Ráadásul az illata tényleg olyan, mint a parfümé. A csomagolása viszont nagyon igénytelen, zsugorfóliával borított a flakonja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

apple97

2018. január 7.

Nem! Nem! és Nem! Semmilyen deo hatása nincs! Illatosító! Így tudnám megfogalmazni. Sajnos a többi társával együtt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Shauna

2017. október 15.

Az olyan izzadásgátlóktól, amikben parfüm van, amúgy is a hideg ráz, de ettől valamiért különösen.
Izzadásgátló hatása egyáltalán nincs, az illatát nem igazán szeretem. Megfogja a ruhát, amiért külön dühös vagyok.
Tavaly karácsonyra kaptam ajándékba, magamnak sohasem vásárolnám meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Tavaly karácsonyra kaptam ajándékba, magamnak sohasem vásárolnám meg.

bubilany

2017. szeptember 11.

Szettben vettem a parfümjével és imádom. Igazi nyári illat. Remélem még lez ugyan így szettben...tuti lecsapok rá :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Nickykee

2016. július 25.

Nálam ez nagyon nem jött be. Alapból nem szeretem a golyós deokat, utálom hogy nedves érzetű a hónaljam amíg nem szárad meg, de ez még ragad is... Kellemetlen szagok ellen nem jó, komoran edzés után savanyú szaga lesz... Esetleg hűvös napokon csak úgy illatnak elmegy, de akkor már a parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

spavanilly

2016. április 23.

Mivel a kölnijét imádom, tettem egy próbát a golyós deojával.
Illata nagyon rendben van, megegyezik a kölnijével, izzadásgátló hatása is lehet, de inkább dezodorál, ugyanis azt tapasztaltam, hogy nap végére( többször újrakenve) ha megszagolom a hónaljamat, bizony már érződik némi testszag..
Emiatt inkább éjszakára, vagy hűvösebb időben javasolnám a használatát.
Mivel nagyon kellemes illatú, és nem hagy sem fehér footot a ruhán, se be nem sárgítja annak hónalját, erős 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.

Mivel a kölnijét imádom, tettem egy próbát a golyós deojával.
Emiatt inkább éjszakára, vagy hűvösebb időben javasolnám a használatát.

Yubiri

2015. szeptember 16.

Nem jó. Úgy érzem, hogy nem hatásos, kellemetlen szaga lesz a polóimnak a nap végére!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

nettike

2015. május 19.

Szettben kaptam meg a parfümjével együtt amit imádok! :) Ez az az illat amit soha nem fogok tudni megunni perdig én a legtöbb illattal sajnos így vagyok.. ennek is az illatát használat után 1 óráig lehet érezni de viszont a hatása nem valami jó úgy mint az összes többi avonos társával együtt! Én elteszem télre mert kizárt, hogy a nyári meleg napokra beválljon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether, Isopropyl Palmitate
Emulgeálószerek: Steareth-2, Steareth-20
Tisztítószerek: Steareth-2, Steareth-20
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Palmitate, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1