Avon

Ár:   1449 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2017. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Az Avon Napbarnított bőrszínt élénkítő csillogó testápoló hidratálja a bőrt, csillogást ad és fokozza a barnaságot.

• regeneráló tulajdonságairól ismert A-vitaminnal
  • antioxidáns hatásáról ismert E-vitaminnal és hidratáló pantenollal

sueberry

2018. augusztus 10.

Nagy szerelem ez a termék nálam. Ha nem napoztam, de kivágottabb ruhát vagy rövidebbet veszek fel, akkor is szeretem használni. Nagyon csillog, ami láthatatlanná teszi az apróbb bőrhibákat és üdeséget kölcsönöz. Hátrányaként meg kell említeni, hogy foltot hagy ameddig nem szívódik fel teljesen ezért egy csillagot levonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Era012

2017. szeptember 29.

Nyaranta nálam kötelező darab. A barna bőrömet még szebbé teszi, az illatáért odavagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Cremelove

2017. szeptember 15.

Szeretem. Nagy függője vagyok a napozó krémeknek (előtti, közbeni, utáni) :D Nagyon sok csillám van benne, felkenés után ragyogsz tőle emellett megnyugtatja a leégett, napnak kitett bőrt. :) Kicsit sűrű és nyomot hagy a ruhán, persze ezt ki lehet mosni, ezért vonok csak le egy csillagot. Ha másba bele nem szeretek újraveszem ha elfogy. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

gubas

2017. augusztus 2.

Nyaralást követően használtam egy ideig, egy üzletben az eladóhölgy mondta, hogy neki is van ilyesmije, az is csillog picit, de én egyenesen ragyogok. Szeretem, tényleg szép csillogó a bőr tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Kmerci

2017. május 23.

Nagyon szeretem élénkíti a lebarnult bőrömet és tökre tetszik a csillogás villogás. :) 1 csillagot azért vettem le mert képes foltot hagyni a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Nikoletta96

2016. június 17.

Ő az én nagyon nagy kedvencem, nyáron a napbarnított bőrömön gyönyörűen mutat, kisnadrág vagy szoknyát húzok és elötte bekenem a lábam és a kezem, mindig megkérdezik, hogy mi ez rajtam, mert nagyon szép, a jó kis nyári bulikon, nekem elengedhetetlen, ballagásomkor is bekentem magam, nagyon imádom, ha elfogy, újraveszem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Marcsus

2015. augusztus 30.

Már évek óta áll a szekrényemen, de megszántam, és szeretném azt is, ha elfogyna, így mostanság az esti testápolózás keretében érte nyúlok. Nem hidratál túlzottan, az állaga se a kedvencem, olyan nem túl krémes, nem túl géles valami. Az adagolásnál oda kell figyelni, mert jó nagy adag jön ki a tubusból. Az illata nyárias, semmi extra, de nem tör rám tőle a nyaralós életérzés, nem kívánkozom a tengerpartra. A csillámok azért szépek benne, és tartósak, egy része megmarad a következő tusolásig.

Update: A csillámok miatt muszáj vagyok több pontot adni, annyira szépen csillog tőle a napbarnított bőröm. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

CsZsuzsi

2015. július 9.

Ebből aztán nem sajnálták a csillámokat, amit én nem szeretek, de van egy megoldásom erre. Este kenem be magam, így alvás közben lejön a nagy része és másnapra már szalonképes leszek. Amúgy jó kis testápoló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

Reni91

2014. június 28.

Nagyon szeretem, bár sosem napozás után használom, hanem csak szimpla testápolónak, ha megyek valahova, mert van egy enyhe csillogós hatása és nagyon szépen kiemeli a napbarnított lábam, szépen csillog :) Ez mellett nekem nagyon tetszik az illata, nagyon kellemes, enyhén parfümös, nem az a tipikus krém illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

iszlainiki

2014. március 19.

Napozás utánra nem igazán jó, nem hűsít, nem nyugtatja úgy a bőrömet. Inkább arra jó, hogy a már lebarnult bőrömet nagyon szépen kiemelje. A csillámok is segítenek ebben, nem ragad, és látványos a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.