Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Deni, az összetevőket feltöltötte: Layla, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Különleges, ventilátor formájú spirálkefe. Kettős hatású formula. Nem csomósodik, nem pereg. Segít nagyobbnak és drámainak mutatni minden egyes szempillát. Azonnali dús hatást és hosszúságot kölcsönöz a szempilláknak.

busa01206

2016. szeptember 29.

Szerintem nem egy rossz spiral nekem szep pillakat csinalt de olyan irto gyorsan beszaradt mint meg soha egyik szempillaspiralom se tette. Ezert nem volt hosszu a kapcsolatunk :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

ipszilonze

2016. június 7.

Már vagy fél éve megvan, de nem rajongtam érte, ezért került a táska aljába, viszont most, hogy elfogyott a másik szempillaspirálom, gyorsan kellett valami, és újra a kezembe akadt. Csodálkoztam, hogy még mindig jó az állaga, abszolút nem száradt vagy csomósodott be.
Emlékeim szerint nehéz volt vele dolgozni, (összetapadtak tőle a szálak, főleg ha több rétegben akartam felvinni) de csodák csodájára most gyönyörű pillákat tudtam varázsolni vele. A tartósságával sem volt baj, helyén maradt majdnem 12 órán át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

LathatatlanOzike

2016. március 24.

Amikor megjelent az Avonnál, egyből meg is rendeltem. Jó régen, pár éve használtam utoljára.
Azt tudom róla elmondani, hogy nagyon gyűlöltem, összetapasztott mindent mindennel, elkenődött, csomósodott, a keféje sem volt az igazi. De mivel nem szoktam kidobni szépségápolási termékeket, ezért elkezdtem tartogatni, elrejtettem valahova. Aztán mostanában találtam meg újra, kinyitottam, és örömmel vettem észre, hogy totálisan beszáradt. Háhh. :D Megkönnyebbültem, lelkiismeret-furdalás nélkül dobhattam a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

panneszka

2016. február 25.

Nem egy nagy élmény sokszor át kell húzni a pillákon, hogy egyáltalán látszódjon valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

pond

2015. október 6.

Alig vártam, hogy elfogyjon. Szenvedés volt a keféjét használnom, mindig túl sok festék maradt rajta csomókban, de volt ennél rosszabb spirálom is ezért 1 helyett 2 csillagot kap. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

Lolychan

2015. augusztus 18.

Jó pillákat csinál, de nem annyira tartós és folyik egy idő után, szal adott a pandamaci hatás :D :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

citronella

2015. április 25.

Amikor megjelent,egyből megrendeltem anno,de nem használtam valami sokáig,nem mondhatnám,hogy el voltam ájulva tőle. Semmi extrát nem csinált és még csak tartós sem volt. Hamar le is cseréltem a Maybelline egyik spiráljára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

xszemyx

2015. április 25.

Ügyesen kell vele bánni, de akkor azt meghálálja. Nekem szépen szétválaszt, és hosszabbít, ezáltal dúsabbnak is hat. Nem csodaszer, de ahhoz képest, hogy az én semmilyen pilláimmal nem sok szempillaspirál birkózik meg, kitűnő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

amaliz

2015. március 28.

A keféjét semmihez sem tudnám hasonlítani, de az én pilláimat szépen ívelte és dúsította. Gyakran összeragadnak tőle a pilláim, ezért a -1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

medgirl

2015. február 22.

Nagyon kevés ideig használtam, mivel nekem egyáltalán nem vált be. Egy rétegben nem csinált semmit a pilláimmal, viszont ha meg rétegeztem összetapasztotta a szempilláimat és csak egy régebbi spirálom keféjével tudtam őket szétválasztani (már amennyire sikerült). Eddigi legrosszabb spirálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, C18-38 Alkyl Hydroxystearoyl Stearate
Emulgeálószerek: Stearic Acid