Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Pár csepp Surreal parfüm a csuklóra, a tarkóra, a halántékra és máris átlépte a valóságot a fantáziával elválasztó határvonalat. Fantáziaországba érve úgy érzi, hogy saját, külön bejáratú világába ért, ami csak az Öné.

Avon Surreal fújós eladó
Ár: 1500 Ft / 2800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki vagy Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!

Jeg79Virag

2019. április 1.

Jaj, de imádtam ezt az illatot!!! Nagyon berágtam az Avon-ra, amikor megszüntették, azóta nem veszek a katalógusukból semmit, mert már más parfümjükkel is jártam így, amit szintén nagyon szerettem (pl. a True Glow)! Nagy szívfájdalmam, hogy már nem lehet kapni!!! Ha valakinek van esetleg elfekvőben egy teljesen érintetlen, bontatlan dobozban, reális áron (azaz nem 10-20 nevetséges ezerért, mint némely helyen látom, hanem katalógusárért...), akkor kérem, írjon itt nekem egy üzenetet! Előre is köszönöm!
Esetleg tud valaki egy másféle gyártót, akinek megtévesztően hasonló illata van? Ha igen, melyik parfüm az?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Barbe

2019. március 25.

Nálam nagyon is úgy működött ahogy le van írva, magamra fújtam kikapcsolódtam jól éreztem magam mikor ezt használtam, erre kivonták a forgalomból, nagyon hiányzik!
Amennyiben újra lehetne kapni tutira
megvenném újra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Amennyiben újra lehetne kapni tutira
megvenném újra!

adrica

2016. december 12.

Na most aki szemfüles, és rendszeres krémmánia látogató, és hisz a karácsonyi csodákban annak jó hírrel szolgálhatok. Ha gyorsan ugrik rá!!!!
A vaterán valaki árulja 7000.-ért 1 üveggel, teljesen teli. Kívánom, hogy olyan valakihez találjon most el ez a hír, akinek az életében tényleg sokat jelentett ez az illat! Ha sikerül a csoda, akkor aki megveszi, írhatna ide egy pár sort, hogy célba ért-e a varázslatom!
Maga az illat: - akkortájt még fiatalka kezdő dolgozó lyányként nem igazán keltette fel az érdeklődésemet, és nem is igazán emlékszem rá, ezért nem élek a fent említett varázslattal. De ahogy Damayanti lentebb írta, hogy kék szőlő, úgy beugrott, hogy tényleg. Szóval nekem akkor nem, most meg már nem tudom, hogy rám hogy hatna, de azért adok neki egy 4 cs.-ot. Mert közeleg a Karácsony :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 12.

ALettah

2016. október 4.

!!! Ha valaki tud hasonló illatot, kérve kérem, árulja el nekem, melyik az :) Nagyon hiányzik ez a kis lila csoda, azóta sem találtam hozzá hasonlót.!!!

A legeslegjobb Avon illat, amit valaha gyártottak. Különleges, nekem a szárított erdei gyümölcs és a moha illata ugrik be róla. Mint egy séta egy elvarázsolt kertben, ahol a bokrok közt tündérek vagy szörnyek is lehetnek. Picit harapós illat :) Imádom, még mindig van egy pici az üveg alján, de csak nagyon ritkán fújom magamra, nehogy végleg elfogyjon, mert már nem gyártják sajnos. Ez az üveg 2008 óta van velem és a minősége mit sem változott. Legkedvencebb Avon parfümöm. Azóta is keresek egy hozzá hasonló illatot, bármely márkánál, de nem találok. Borzasztó nagy kár, hogy nem gyártják már...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 4.

erzsoka83

2016. április 3.

Nagyon imadtam az illatat,sajnos nem volt szerencsem mar rendelni,csak kis illatmintam volt.Ezert a parfumert nagyon kar !!!Ha ujra feltunne a katalogusba maris rendelnem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

Damayanti

2015. február 5.

Nekem valamiért totál szőlő illat jutott róla mindig eszmbe, még mindig ott áll a régi, szülői házban hátra hagyott lányszobámban a spray változata, az illat alapján jó is még, de nem hinném, hogy elhasználom, nem véletlenül nem használtam el azt az egy flakonnyit sem gimisként... Én különlegesebbet vártam tőle már tizenévesen is, de csak egy snassz, szőlő illatot kaptam, ütős fantázia névvel és marketinggel....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

keettee

2015. február 3.

Na ő tipikus vízöntőknek való illat. Egyedi, az átlagnépet megbotránkoztató, bohém, lázadó, néha kislány, olykor vadmacska. Remek alkotás,illatozom benne és nem hagy alább a vigyorom, mert szövetségesek lettünk és együtt feszegetjük tovább a jóízlés határát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 3.

Kata lizator

2014. szeptember 10.

Szerettem ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

Szerettem ezt az illatot.

Bnemrita

2014. július 24.

De jó illat volt. El is felejtettem, de több üvegem is volt belőle. Nagyon kellemes. Fás, de ugyanakkor virágos jegyeket is hordozott. Szuper illat volt, rajtam tartós is. Miért nem forgalmazzák már, miért? :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 24.

ilendi92

2014. július 24.

A legjobb Avon kölni, amit valaha legyártottak, nagyon szerettem. Plusz ezt használtam, amikor egymásba szerettünk leendő férjemmel :) Még megvan az üveg és néha nosztalgiából bele szippantok, nagyon sajnálom, hogy már nem elérhető, ha kifognék egy aranyhalat az egyik kérésem egy ilyen kölni lenne. :) :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.