Avon

Ár:   929 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogirepcsin, Módosítva: 2017. január 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

Satírozóval ellátott ecset a szemhéjpúder felviteléhez és eldolgozásához.

margit17

2018. augusztus 3.

Tömör, nem hullanak a szálai. Jó régen rendeltem, egy időben többet használtam, aztán a fiókba került, mert minden púderhez volt applikátor és inkább azokat használtam, annak ellenére, hogy szerettem ezzel az ecsettel dolgozni. Most tartottam egy szanálást és a kezembe került, biztos, hogy újra fogom használni. Én teljesen elégedett vagyok az ecset részével, a satírozóját szinte sose használtam, általában egy színt használok vagy mással satírozok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Andrea1985

2017. december 15.

Ecset része: Kényelmes a fogása, könnyű felvinni vele a festéket. Régóta használom, de még mindig tökéletesen funkcionál.
Nem hullik, puha.
Satírozó: nekem túl kemény, nem szoktam használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 15.

Nem hullik, puha.
Satírozó: nekem túl kemény, nem szoktam használni.

Marcsita

2016. július 15.

Porállagú szemhéjpúderrel semmit nem tud kezdeni, csak a krémesekhez ajánlanám. A satírozó részét vagy én nem tanultam meg használni vagy tényleg nem működik. Igazándiból vannak ennél jobb ecseteim, de egy valaminek tökéletesen funkciónál! Remek korrektor felvitelére és eldolgozására, szinte csak erre használom már!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 15.

Minoka

2016. május 17.

Évekig használtam, bár nem szemhéjpúder felvitelére, hanem a "ritka szép" szemöldökömet festettem vele emberi formára! Maximálisan meg voltam vele elégedve, mivel kemények a sörték, nagyon jól lehet vele satírozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

Linuxo

2016. március 31.

Az ecset része nálam kizárólag a krémes szemfestékek (color tatto) eldolgozására alkalmas, mivel nagyon merevek a szálai. A satírozó fele is iszonyatosan kemény. Ritkán nyúlok ezekért az ecsetekért, igen, mivel kettő van belőle, sajnos.....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

xxNikixx

2015. november 17.

Szemhéjfesték is válogatja (valamelyiket nem tudja rendesen felszedni, a másikat meg teljesen jól felszedi még sokat is pedig épp, hogy csak hozzá érintem), de szerintem elég jó :) a satírozós végét nem használtam még. Asszem elég olcsón hozzájutottam, szóval megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

RyahOneY

2015. szeptember 17.

Tegnap kaptam kézhez, egyből ki is próbáltam. :) Egy ideje már vadásztam egy ilyen ecsetre, mert bár nem igazán vagyok szemhéjpúder-párti, de az utóbbi időben rászoktam, hogy a szempilláim tövét a szemem külső zugánál feketével kicsit beszínezem felül és alul is. Ehhez az Avon "true colour" kettős szemhéjpúderét használom Black Star árnyalatban, aminek bár van egy kétvégű, jó minőségű applikátora, de tartottam tőle, hogy a sok használattól hamar megadja magát, így kellett egy ecset is. Aztán ráakadtam a szeptemberi katalógusban erre. :) Nekem nagyon tetszik, kell hogy ennyire tömör legyen az ecset feje, máskülönben nem lehetne vele ennyire precízen felvinni a festéket pl. a szempilla tövéhez; ez volt az elsődleges szempontom, szóval én teljesen elégedett is vagyok. Az igazsághoz viszont hozzátartozik, hogy a teljes szemhéj púderezésére tényleg nem túlzottan alkalmas, nehezen veszi fel a púdert, és eléggé keveset... :/ A satírozót még annyira nem használtam, de az eddigiek alapján valószínűleg ő is jó szolgálatot teljesít majd nálam. :)
Biztosan fogok még rendelni egyet, tartalékba (remélem, a későbbiekben is elérhető marad...), mert engem ez teljesen meggyőzött. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

vzorka

2015. július 19.

Én szeretem, pont a keménysége miatt. Nagyon jól tudom használni akkor, amikor a szempilla tövébe sötétebb árnyalatot viszek fel szemceruza helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

Csenge2000

2015. július 12.

CSalodtam benne . A sörtéja iszonyú kemény nem lehet vele szépen dolgozni .én inkább korrektor ecsetnek mondanám nem szemhéjpuder ecsetnek .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 12.

Hannaa

2015. június 25.

Kézre áll, jól lehet vele dolgozni és olyan elegáns! Megszerettem nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Kézre áll, jól lehet vele dolgozni és olyan elegáns! Megszerettem nagyon!