Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 1.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek

Ferde ecset a szemhéjtus precíz felviteléhez, nejlon sörtékkel.

bettiii

2018. március 11.

Megmondom őszintén, nem nagyon értem az előttem írók véleményét. Nemrégiben rendeltem, mert falom a tusecseteket, mindenféle formában és mennyiségben. Tömött, rendezett sörtéjű. Na most, elölnézetből széles a feje, de oldalnézetből eléggé keskeny. Én 5 mp alatt felviszem vele a tusvonalat. Csak belemártom a tégelybe és egy húzással el is készül. Formája miatt elég a szempillák tövéhez illeszteni és precíz, gyönyörű winget lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

vicka

2018. január 24.

Borzasztó. Eleve kócosan érkezett meg, nem precíz. Nem is tudom mire tudnám használni, talán a szemöldökömre kipróbálom, de tusvonalat nem lehet vele húzni, az biztos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

misshkitty701

2017. november 2.

Kézre áll, selymes a nyele, tust nem tudnék vele rajzolni, de a szemöldökömet minden nap ezzel rajzolom, arra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Zoe444

2017. október 29.

Nagyon jó a sörte, finom és puha, a gél állagú Mark szemhéjtusomat könnyen és szépen fel tudom vinni vele, a nyele meg tökéletesen ki lett találva, hogy olyan lapos és nem kerek. Én meg vagyok vele elégedve, nálam 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

katuc77

2017. június 14.

Ez az ecset egy nagy nulla. Még annyi se! Én nem használok tust, szemöldök ecsetnek szántam. De mivel nagyon vastag, még arra sem alkalmas, hogy a szemöldökömet akár porral, akár pomádéval "ráncba szedjem" vele. Ezek után elképzelni nem tudom, hogy hogyan lehetne vele szép tusvonalat húzni. Egyetlen egy dolog van benne, ami tetszett már első ránézéskor, és az a nyele. Kicsit lapos, nem a megszokott forma, és gumis anyagú a stabilabb fogás érdekében. Na de mégsem a nyele az, ami számít. Tanácsadói áron, kedvezménnyel vettem meg, de még azt az 500 Ft-ot is sajnálom rá.
Senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

Senkinek nem ajánlom!