Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 749 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 1.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Avon.hu, 749 Ft

2 az 1-ben ecset szemöldökre: satírozáshoz és szemöldökfésüléshez.

Ár: 749 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

SophiaS

2021. április 13.

Az egyenes ecsetfej miatt nem szálazásra annyira vált be számomra. A ferdéketket (és vékonyabbakat) jobban szeretem. Viszont por állagú szín felvitelére nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Anheszenamon

2020. október 29.

Nap mint nap ezt az ecsetet használom az ABH Dipbrow Pomade felvitelére. Nekem nagyon jól kézre áll. Szeretem, hogy az egyik végén kefe is található, mert alapozás után is át szoktam vele menni a szemöldököm, hogy az esetleges alapozó maradványokat lefésüljem róla. Miután megcsináltam a szemöldökömet mégegyszer átfésülöm a kis kefével, mert így sokkal természetesebb a végeredmény. Nagyon jó ecset, nem hullik és könnyű tisztítani. Meg vagyok elégedve az Avonos ecsetekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 29.

KarVivien

2020. január 12.

Én szeretem, mert könnyen tisztítható, jó a fogása, gyorsan lehet felvinni vele a terméket és végén található kefe miatt nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Banszky

2018. október 7.

Mindkét vége tökéletesen megfelel az elvárásoknak. Nagyon jók az Avonos ecsetek. Masszívak,puha sörtéjűek és nem hullanak. Könnyen tisztítható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

sztike

2018. augusztus 18.

Én nagyon szeretem. Eddig én is ferdét használtam, ami tusecsetnek vastag lett volna, viszont a szemöldökömön egész jól muzsikált. A probléma csak az volt, hogy nem volt valami széles, ezért elég sokáig is tartott a művelet, plusz sokszor nem sikerült egyenletesre felvinni (igen, tudom, az a divat, de én falra mászok a színátmenetes szemöldököktől). Na ezzel ilyen gond nincs, elsőre szépen ki tudom tölteni, nem maradnak utána hézagok. A szemöldököm végénél - ami azért viszonylag vékony - is elég jól működik, a kefét is nagyon szeretem a végén. Annyit azért még hozzátennék, hogy én csak kitöltésre használom, nem megyek ki a természetes vonalán kívülre, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy a nulláról hogyan lehet vele szemöldököt kreálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Effi

2018. augusztus 10.

Ó, nem. Sokadik versenyzőnek vettem szemöldökecset készletembe, de igencsak hátrakerült a rangsorban. A ferdére vágottak nálam jobban teljesítenek. A feje túl széles az én szemöldökömhöz. Annyira kemény és tömött, hogy csak nagyon apró részletekben tudok vele dolgozni. Szemöldöknáciként ez nálam abszolút negatív tulajdonságnak számít. A kefe viszont jó, hogy valami pozitívumot is említsek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

lena2611

2018. augusztus 9.

A legjobb szemöldökformázó amit eddigpróbáltam. Nagyon sokfélével próbálkoztam és sok miatt hult az amúgy is ritka szemöldököm. De ezzel szép, természetes hatást is elérem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

danyadi77

2018. április 5.

A keféje jó, az ecset feje kicsit széles, az ívelt részeken nehéz vele dolgozni. Ennyiért azért vállalható darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 5.

dreammiyss

2018. február 2.

Az egyetlen avon ecset, amit imádok! ❤️ Az ecsetes oldalát még az elején használtam a por állagú szemöldökfesték felvitelére, de nekem erre sajnos nem vált be, vékonyabbra kellett váltanom. a kis keféjébe estem bele, ugyanis ez az egyetlen szemöldökfésűm. Talán ezért is vagyok vele elfogult. Minden nap használom a kis kefe részét. Sajnálom, mert a hosszúsága miatt olykor eldeformálódik a kis neszeszeremben, szerencsére sikerül visszaállítani az eredeti formájára. Hihetetlen hasznos darab, emellett az ára is megfelelő. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

LengyelB

2018. január 9.

Eddig ferde ecsetet használtam a szemöldököm formázására, de most egy időre tuti félre teszem. Teljesen jól működik, én por állagú termékekkel használom. A kiszerelést is praktikusnak tartom, a szemöldökfésűt is általa szerettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.