Avon

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sophienyuszi, Módosítva: 2015. december 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Avon szempillagöndörítő az ívelt pillák elérése érdekében.

adab

2017. szeptember 22.

Az én egyenes pillaimmal nem tett semmit :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Az én egyenes pillaimmal nem tett semmit :(

Nime

2017. április 12.

Több mint 2 éve megvan,de semmi gond nem volt vele még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Több mint 2 éve megvan,de semmi gond nem volt vele még :)

Barbi55

2016. február 4.

Már vagy 2 éve használom lassan :) teljes mértékben ellátja a feladatát, megvagyok vele teljesen elégedve :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 4.

sophienyuszi

2015. december 9.

Talán már 4 éve is megvan ez a darab és most kellett lecserélnem, mert a gumija már nem a régi, a sarkokban egy kicsit elhajlik és ezért macerásabb vele dolgozni. De ezalatt a hosszú idő alatt egyetlen egyszer sem kellett benne gumit cserélnem, nem repedezett, töredezett, nem ment tönkre a rugós része sem. Most vettem egy NYC-t, és bár csupa jót írtatok róla, de félek, hogy ennek a közelébe sem jut majd.
Egyetlen hibája az volt, hogy túl széles, ezért a kicsi, mélyen ülő szemem pilláit eleinte nagyon nehezen tudtam vele formázni, mindig elakadt a szemöldökcsontomban (vagy pedig az én szemeimmel van a gond). A külcsínje sokat mondó egyébként, sokan megjegyezték sminkelni szerető barátnőim közül, hogy milyen szép és luxy az arany szempillagöndörítőm! Azt hiszem ma már nem lehet kapni, de kíváncsi lennék mások véleményére, nekik is ilyen szép hosszú életű volt-e ez a darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.