Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: dittus1105, Módosítva: 2019. február 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Aktív szénnel a hatékony tisztításért, segít csökkenteni a pórusok láthatóságát.

b5bea

2019. augusztus 24.

A pórusok láthatóságát csökkenti - ezt ígéri. Több hétig használtam, főleg az esti fürdés közben, mert alapban nagyon kemény a szivacs. Önmagában elegendő használni, hiszen az aktív széntől ilyen szürkés a színe. Egy lépésre az arctisztításban szerintem jó, de nagy változást nem vettem észre a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

zonga

2019. június 10.

Eddig csak párszor használtam, nem rendszeresen, csak hébe-hóba. Elég nagy, és először iszonyú kemény volt, mint egy tégla kábé, nem volt szivacs jellege, de a víz hatására szépen felpuhult. Nekem kisebb méretben praktikusabb lenne, nehéz kézbevenni, használni.
Mivel csak párszor használtam, nem tudom milyen a hatása, arctisztításkor semmi extrát nem vettem észre. Arctisztítóval szépen lemosta az arcom, de
nem volt látványos a különbség más szivacshoz képest, de rendszeres használata lehet, hogy jót tesz. Arról nincs tapasztalatom. Összegezve: Olyan, mint egy átlagos arctisztító szivacs, de a böhöm mérete miatt használhatatlan. Én félbevágtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 10.

Zsofii88

2019. május 19.

Meleg víz hatására felpuhul,kellemesen puha és arcon is nem durva. Tényleg hatalmas maga a szivacs,nem lehet jól ráfogni , fele ekkora méretbe is jó lenne.
Én a hozzá ajánlott avonos fekete szenes arctisztitot használom. A szivacs akármilyen kencét rakok rá nagyon nehezen és alig habzik.
Nemhiszem hogy újra veszem mert semmi extrát nem nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Nemhiszem hogy újra veszem mert semmi extrát nem nyújt.