Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. május 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Habfürdő cuki, télapós csomagolásban. Új, gyengéd formulával, így gyerekek is használhatják.

HDorina

2019. június 21.

Régebben használtam. Karácsonyi illatú habfürdő. A flakonja kemény és nagyon nehezen nyomható ki belőle a termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

nnagy822

2017. január 21.

Az illata nagyon finom, bár nagyon nehezen adagolható,mert annyira kemény a doboza. Szerintem nem habzik annyira,mint kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Banszky

2016. december 31.

Ajándékba kaptam,nagyon tetszett a kis flakonja de tényleg nehezen jön ki belőle a cucc. Egyáltalán nem habzik márpedig egy habfürdőtől ezt minimum elvárná az ember. Illata annyira nem jön be de rájöttem mindegy is mert nem érződik fürdés közben. :D Nagyjából egy semmi termék,de egynek (és ajándékba) jó volt. Cuki dísz a fürdőszobában,ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Bb.Sophie

2016. december 23.

Ár érték aránya borzalmas, a cuki külső kevésbé szerethető belsőt tartalmaz. Első, hogy ki kell venni belőle a műanyag szűkítőt (vigyázz, jön vele a fél flakon cucc :D) és csak akkor lehet adagolni. Sűrű, zselés állaga van, a flakon nagyon kemény műanyagból van. Az elején még hagyján kinyerni belőle valamit, de ahogy fogy egyre nehezebben lehet adagolni.
Az illata és a habzása kellemes (bár habfürdő, én simán használom zuhanyzáshoz egy fürdőrózsával), az édes almaillatból viszont semmi nem marad a bőrön.
Cuki, cuki de ha nem muszáj, ne vegyétek meg. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

Cuki, cuki de ha nem muszáj, ne vegyétek meg. :)

tátombák

2016. december 19.

Vásárlás után érdemes azzal kezdeni, hogy kivesszük a kis "stoppert" belőle. Vagy akár azzal, hogy meg se vesszük.
Nem lehet belőle kinyerni az anyagot, ide be is másolhatom a tavalyi kiadásról szóló véleményem, miszerint : macerás volt adagolni, mert vagy nem jött belőle, vagy addig nyomkodtuk a kemény műanyagot, míg szegény mikibácsi ki nem okádta a kis lelkét a kádba.
Az illata nálam nyerő, mert végre nem az unásig ismételt fahéjas alma, hanem szimplán csak az alma érződik. Habzása borzalmas, legalább 2x annyi kell, mint a többi avonos habfürdőből, 3-4 alkalomra elég a tubus, de ha rendes habra vágyunk, akkor még ennyire sem. Sűrű állagú, kézzel még szét kell oszlatni, mert egy csomóban maradna.
Fürdőszobadísznek szép, habfürdőnek gané.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Fürdőszobadísznek szép, habfürdőnek gané.

OrosziEszti

2016. december 19.

Nagy csalódás volt! Lehetetlen kinyerni a terméket a flakonból, ami nagyon merev. Így használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 19.

Betti92

2016. december 15.

Nekem nagyon tetszik az illata de csak azért mert arra emlékeztet mikor kiskoromban anyukám reszelt le nekem almát, teljesen ugyanaz az illat szerintem. A fahéj egyáltalán nem érződik rajta, zselés állagú maga a termék. A csomagolása tényleg elég merev így nehéz kinyomni belőle a terméket. Ajándékba kaptam barátnőmtől így örültem neki, de nem bánom, hogy magamtól nem vettem meg. Csak azért érdekelt nagyon a termék mert maga a csomagolás cuki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

citronella

2016. december 15.

Elképzelni sem tudom,mit érzett az,akinek kipattant a fejéből ez a csomagolás... Jól néz ki ott a fürdőszobában,de ennyi,használni nem lehet. Már a tavalyi hóemberkék csomagolása is elég keményre sikeredett,de abból még nagy kínok árán ki lehetett szedni a terméket... hát ebből nem! Nem elég,hogy megnyomhatatlan,az a szűkítő rajta... teljesen értelmetlen. A szűkítő eltávolításával lehet csak használni,ami azért valljuk be,elég kellemetlen,tekintve,hogy nem kifejezetten olcsó ez a kis cucc. (ezek sosem érik meg,de mindig megveszem,mert karácsony van,egye fene... na mindegy) Maga a habfürdő sem olyan jó,az illata olyan semmilyen és túl nagy habot sem képez... Vagy talán a fél flakonnal bele kellene önteni a vízbe,hogy valamit érjen... Mert akkor aztán főleg nem nevezhető gazdaságosnak ez a kis termék... Sajnálom,de ez most nagyon nem sikerült....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

szivecske

2016. december 11.

Illata se jó (tavalyi széria sokkal jobb volt), állaga se jó, és ezt is lehetetlenség kinyerni, akkor is, hogyha a műanyag gyűrűt leveszem, darabokban esik ki a termék... nagyon fura :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Melcsibabyke

2016. december 4.

Számomra egyáltalán nem kellemes az illata, sőt. Egészen bántja az orromat. Mégsem ez miatt kap 1 csillagot. Borzasztóan kemény a flakon, így szinte lehetetlenség kinyerni a tusfürdőt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.