Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dudorka, Módosítva: 2017. január 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Azonnali hidratált érzetet nyújt a kiszáradt orrnak, ajkaknak, kezeknek és könyöknek. Puhítja és nyugtatja a bőrt.

A mandulaolaj és a zöld kávé gazdag az alábbi hatóanyagokban:

• D-vitamin - segít védelmet nyújtani a káros környezeti hatások ellen és erősíti a bőr természetes védőrétegét
  • C- és E-vitamin - nyugtatja az irritált bőrt és revitalizál
  • Omega-6 zsírsav és B-vitamin - hosszantartó hidratálást nyújt a bőrnek

Linuxo

2016. december 31.

Télen jó hasznát vettem ennek az ápoló balzsamnak, mert ha már úgy éreztem, hogy berepedezik a hidegtől az ajkam, a gondos ápolás ellenére is, ez segített. Viselni nem túl kellemes, olyan mintha vazelinnal kennénk be a szánkat, de tény, hogy hatásos. Szerintem már nem forgalmazzák.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.