Avon

Ár:   5799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: elvanui, Módosítva: 2019. július 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejjegyek: tubarózsa, narancsvirág, tiaré

Szívjegyek: citrom, neroli

Alapjegy: benzoin

Ár: 2800 Ft , Eladó: Gabby
Állapot: Új 50 ml-es, Helyszín: Ráckeresztúr, fizetés: Banki utalással, utána Foxpostba vagy postán maradóra tudom küldeni. Személyesen Budaörs, Törökbálint, Érd, Százhalombatta, Biatorbágy vagy Ráckeresztúr.

Mia0602

2019. augusztus 12.

Én is csak mintát próbáltam, de nekem tetszik. Friss, üde, vidám virágcsokor. Ünnepien hétköznapi. Biztos, hogy megveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

pajor_erika

2019. július 29.

Mintát rendeltem, de nekem nagyon nem jött be az illat, pedig az összetevői alapján ígéretesnek tűnt. WC illatosítóhoz tudom hasonlítani. De ahány orr, annyi illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

elvanui

2019. július 10.

Hát ez finom! A TTA vonal flankerei közül nekem eddig egy sem tetszett, de ez jó.
Kicsit keserű citrushéjas kezdet (neroli) után a narancsvirág irányába fordul el az illat, és kb.fél óra múlva jön a tiarés-édes tubarózsás szív. Olyan Miskabá-Gucci Bloom vonalra tenném jellegében ezt a tubarózsát, bár messze nem olyan édes. Öt-hat óra elteltével már nem érzem, de ilyen áron sokkal rosszabb fehérvirágos illatokat is láttam már. Tényleg kellemes, lehet, hogy berendelem ezt a szép kis fagyos üvegcsét:).
Az anyaillathoz csak jellegében hasonlít, azaz kb.annyira, hogy mindkettő fehérvirágos. Klassz dobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.