Avon

Ár:   5799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2015. február 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatkategória: virágos

Illatösszetevők: pillangó orchidea, hibiszkusz szirom, selyempézsma

PETRA820718

2016. március 14.

Szép külső, akciós is volt a katalógusban, így az eredeti bevált után, bátran vásároltam meg ezt a limitált kiadást.
Az eredeti kiadás mondhatni a legtartósabb parfümeim egyike, de sajnos,ő, nem is olyan erős illat, igaz, hogy csak a ,fújúkájával' lehet permetezni, lenyomva fújni mint a többi parfümöt nem lehet.
Összességében nem olyan intenzív, a tartósságával nem vagyok megelégedve az eredeti kiadáshoz képest.
Egy biztos limitált kiadásban többet nem vásárolom meg, mintha nem is a jól megszokott lenne benne, hanem hígított változata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.