Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Virvatuli, Módosítva: 2017. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ár: 400 , Eladó: mmartina97
Állapot: 1x használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Enne

2019. július 6.

Olyan régen vettem már avonos lakkot, hogy meglepett, milyen nehézkes a használata. Nagyon vékony ecsetje van, ezért (is) könnyen csíkoz. Teljes száradási ideje kb. 1-1,5 óra, ventilátor és jeges vízbe mártogatás mellett is. A Caring creme árnyalatot választottam, a színben legalább nem csalódtam, éppen olyan, mint a katalógusban volt.
Gyönyörű barackos nude árnyalat, hétköznapra elegáns viselet. Imádnám is, ha legalább egy picit hajazna a hasonló árkategóriában elérhető Rimmel 60 Seconds lakkokra.
Tegnap kentem fel két rétegben, fedőlakk nélkül. Kíváncsi leszek a tartósságára, ez jelenleg 4 pontot ér nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

Ancsurka1

2018. október 8.

Perfect Pink árnyalat van meg és bár nagyon tetszik ez a szín, elég nehéz felvinni.. Furcsán lehet vele lakkozni, mert elég sűrű a lakk, viszont kellő türelemmel gyönyörű az eredmény! Elég tartós és tényleg erősebbek, szebbek, egyenletesebbek lesznek a körmeim tőle! Felvitele miatt adok csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

Fairy0124

2018. szeptember 17.

Caring Creme árnyalat van meg, eléggé csíkos az első réteg, másodikkal is borzalmas, messze nem éri még utol a Moyra lakkokat. A színe nagyon tetszik, visszafogott, krémes árnyalat. De emiatt, hogy csúnyán csíkoz nem fogom újra venni. Azt hittem jobb lesz :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

nj521

2018. szeptember 16.

Nem tudom nekem milyen lakk jött, de nem olyan, mint az itt leírtak. Gyorsan szárad, két rétegben kenem, nem csíkos, természetes köröm színű, nem kopik (3 nap: mosogatás, kisgyerek mellett sokszori kézmosás stb). Nekem eddig nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Alera

2018. június 15.

Lilac Love árnyalatban van meg. A színe nagyon szép, de elég sűrű és lassan szárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

heydy10

2018. május 13.

Első benyomàs: elindult a kuka irànyàba (Lilac love) hasznàlhatatlan, lemostam a fenébe az első próba után. Kap még egy esélyt aztán KUKA...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Era012

2018. április 15.

Két rétegben kentem fel a lila árnyalatot, nekem nagyon tetszett a színe és sok dicséretet is kaptam rá. A tartósságát önmagában nem tudom értékelni, ugyanis én rákentem a gél hatású átlátszó fedőlakkot, (aminek köszönhetően?!), így egy hét után mostam csak le, addig kibírta. Én meg vagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Amelya

2018. április 14.

Perfect Pink színben vettem meg de kár volt. Iszonyat élénk és csíkos a végeredmény. Nagyon sok festéket vesz fel az ecset, képtelenség szépen dolgozni vele... A rövid körmöt szeretem, mert olyan a munkám, hogy a hosszabb törik, koszolódik alatta és körömkefével nem mászkálok. Viszont ezzel képtelen voltam úgy kifesteni, hogy végig be tudjam festeni de a bőrt már nem... le is mostam kb azonnal....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Kremcica

2018. január 30.

Lila árnylatban (Lilac Love) vettem meg, épp akciós volt. Annyit éppen megért egyébként olyan elmegy kategória. Egy rétegben is jól fed, bár kicsit trükköznöm kell hogy ne túl sokat de ne is keveset vigyek fel különben csíkoz. Önmagában 2! napot bír, mindenképpen kell legalább a fedőlakk hozzá. Ha ráhúzok egy plusz réteg áttetsző csillámos lakkot egész jól néz ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Szilviams0118

2018. január 17.

Perfect Pink árnyalat- körömlakként csúnya, kicsit olyan, mint az ilyen 200 ft-os, bazári cuccok, lehet még rosszabb. Csúnya a fedése, csíkoz és a fényét már másnapra elvesztette. Alaplakként remélem jobban fog teljesíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.