Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

AZ Avon True Colour Pro+ Perfect Reds körömlakkkokkal egyszerűen követheted a klasszikus őszi trendek.

• akár 12 napig tartó szín*
  • színt és erőt ad körmeidnek
  • precíziós, lapos ecsete megkönnyíti az egyenletes és könnyű felvitelt

Lyne

2018. december 4.

Kritikán aluli körömlakk!! Még fedőréteggel sem bírt ki 24 órát.. plusz a színe sem olyan szép, mint a katalógusban, de ez már az én hibám, hogy így vettem meg...bár a boltok lámpa fénye sem jobb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

tgerika74

2017. január 19.

A Red Bombshell színű van meg, fedése pocsék, két rétegben is átlátszik alatta a körmöm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 19.

hógolyó

2017. január 19.

Royal red: szépen terül, gyönyörű a fénye, tartóssága minimális (2-3 nap, fedőlakkal). Cherry jubilee: csíkoz, két rétegben is nulla a tartóssága. Meg se kellett volna venni, ennyi pénzért jobb lakkokat is lehet találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 19.

magdus.kis

2016. november 20.

Sajna nekem nem tetszett a szín, amit választottam. Red bombshell névre hallgat. A katalógusban nagyon szép piros, de felkenve és narancsos árnyalatot látok benne, kicsit olyan, mint a gel kollekcióból a fire cracker, az sem tetszik, így ez sem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

emagdi

2016. október 26.

Nekem a Tweed árnyalat van meg, szerintem nagyon szép szín, őszre-télre ideális. Jó a lakk fedése. Kell neki a két réteg, hogy tökéletes legyen. Én szoktam alá és fölé is 1-1 színtelen réteget tenni, így viszonylag tartós, egy hetet simán kibír (utána úgyis lenő annyit, hogy újra kelljen lakkozni). Jó vétel, mondjuk nem teljes áron, érdemes megvárni egy legalább fél áras akciót :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 26.

MrsMarvel

2016. október 24.

Most próbáltam ki a Cherry Jubilee és a Tweed árnyalatokat, szerintem nagyon szépek! :) Két rétegben szuperül fednek, könnyű dolgozni velük és jó az állaguk. Szép fényesek, bár én egy átlátszó réteget mindig húzok rájuk, egy, hogy ne legyenek kis piros csíkok mindenhol (füzetek, fürdőkád meg ahol még végig tudom húzni a körmeimet), kettő, hogy szép fényes és tartósabb legyen és három, hogy ha teszek kis kavicsokat ne potyogjanak ki. :D Amúgy a Tweed árnyalatnál egy leheletnyivel világosabbra számítottam de így is tetszik. Szerintem a tartóssága szokásos Avon körömlakkos, nekem olyan 5-7 nap. :) Ha mégsem, akkor updatelek. :) (Ja és feltöltöttem egy képet róla a sminkekhez.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.