Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2017. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

• akár 60 másodperc alatt megszárítja a körömlakkot
  • megakadályozza a körömlakk elkenődését és összegyűrődését
  • hozzájárul a gyönyörűen manikűrözött körmök szépségéhez

Ár: 799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

rammy717

2020. június 1.

Ez szó szerint teljes pénzkidobás. Egy visszataszító, olajos, rossz szagú réteget képez a bőrön. Utána émelyegtem is egy ideig a szaga miatt. Pár próbálkozás után feladtam a dolgot. A spray kivitelnek köszönhetően mindenhova jut belőle, ahova nem kellene. Nem szárítja meg hamarabb a lakkot (többel is próbálkoztam), és gyakorlatilag semmit nem ér, nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Diamond26

2020. február 18.

Nem vettem észre, hogy sokkal gyorsabban száradna a körömlakk, mint nélküle. Ráadásul ez a spray forma nem éppen ideális, mert nem csak a körömlakkra kerül belőle, hanem az egész lábfejre, padlóra, kanapéra...kb ahol használom, ott minden csupa olaj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Anamie

2019. október 10.

Régóta használom és szeretem. Sokkal hamarabb megszárad a lakk, és nem sérül meg száradás alatt. Az olajat letörlöm körbe törölközővel, és így nem zavaró. Én még nem találtam jobbat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

infinitypurple

2019. augusztus 26.

Érdekes termék, a vélemények és a teljesítménye miatt is. Ajándékba kaptam, de nekem nem nagyon vált be. Ellentétben a leírással, sok idő még a használatával is a körömlakk száradás, viszont borzasztóan olajos réteget képez a kezeimen. Nincs valami nagy hatékonysága, egyedül talán annyi hogy amíg szárad a lakk, addig nem annyira sérülékeny.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Ophelia

2019. július 17.

Szerintem működik, a második réteg lakk mindig lassan szárad, ezzel a sprayvel lényegesen lerövidült az az idő, amit teljesen kiszolgáltatva kell tölteni a frissen lakkozott körmökkel. :D Érdemes papírtörlőt tenni a kéz alá, vagy csapnál csinálni, mert kicsit agresszív a fújókája, sokat és elég nagy hatósugárban fúj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

mlexa

2019. június 19.

Totális pénzkidobás!!! Semmit nem segít, sőt, szerintem még lassabban szárad a lakk tőle. Próbáltam többféle lakkal, különböző mennyiséget fújni, különböző távolságból, de ez mindenhogy borzalom!! Ne vegye meg senki, ha jót akar magának!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

adelevagyok

2019. június 16.

Elég megosztó véleményeket olvasok itt a vélemények között.
De nekem bevált. Általában nem Avonos körömlakkokat használok, így féltem az elején, hogy nem fog jól működni, de merem állítani, hogy jobban működött a nem Avonos körömlakkjaimmal, mint az Avonosakkal.😂😂😂🙄Érdekes.
Az illata nekem kifejezetten tetszik, a hatása is nagyszerű, nálam lényegesen hamarabb megszárad vele a körömlakk, mintha nem használnék rá semmit.
Igaz, hogy a szórófeje igen nagy hatósugárral rendelkezik, így elkerülhetetlen, hogy a kezem ne legyen olajos, de mivel tényleg kis időn belül már megszárad a lakk, így ezt elnézem. Lényegében valóban csak egy olajos réteget hagy a körmökön, aminek köszönhetően nem tud olyan könnyen maszatolódni, “sérülni” a frissen lakkozott köröm, de nekem ígyis megfelelő. Nálam ez a termék újravevős, általában a katalógusban 699 forintért be lehet szerezni. 50 milis, így ha egy héten kétszer lakkozok körmöt, úgyis sokáig elegendő nekem.
4 csillagot adok, mert azért tényleg nem csodaszer, valljuk be, hogy tudnék nélküle élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

Elég megosztó véleményeket olvasok itt a vélemények között.

KorinLilla

2019. május 31.

Imádom ezt a terméket. Lényegesen gyorsabb vele a lakkozás. Valóban igaz, hogy olajos réteget képez, de ezt elnézem neki. Vannak bizonyos fedőlakkok, amivel nem működik, de az AVON Mark-kal jól összedolgoznak. :)
Amivel nem működött az az AVON True és a Catrice IcoNails fedőlakk, bár ezek állítólag önmagukban sem képesek megszáradni még órák alatt sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Lilluc

2019. március 14.

Akciósan és ráadásul csomagban jutottam hozzá, így oké volt az ára.
Maga az elv ami alapján működik....kicsit sántít.
Pl.: a leírásban benn van, hogy "...várj míg a körömlakk megszárad..." Akkor mi értelme? :D
A másik, hogy ok, az alkohol miatt kicsit szárít is, de inkább én úgy mondanám, hogy egy olajos réteget képez a körmön, így az kevésbé sérülékeny.
Szépen porlaszt, de így a kezemre is megy belőle. Ha lemosom, ugye akkor a körmömről is lemosom, ha hagyom, akkor meg mindent összefogdosok az olajos kezemmel.....
Bár tényleg segít egy kicsit de nem hiszem, hogy újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Akciósan és ráadásul csomagban jutottam hozzá, így oké volt az ára.
Maga az elv ami alapján működik....kicsit sántít.
Bár tényleg segít egy kicsit de nem hiszem, hogy újraveszem

Yeliz

2018. november 8.

Tegnap próbáltam ki először, alaplakk + 2 réteg lakk + fedőréteg után befújtam vele. Nem is vártam 10 percet, mert a flakonon nem láttam ilyen utasítást. Szuperül működött, kicsit olajos lett a kezem, de gondoltam legalább ápolom a kezemet. Picit 1-2 körmöm még ragadt mikor lefeküdtem, de reggelre egyikbe se nyomódott bele a huzat, nagyon szépen megszáradt a lakk. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Palmitate, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance