Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2017. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

• akár 60 másodperc alatt megszárítja a körömlakkot
  • megakadályozza a körömlakk elkenődését és összegyűrődését
  • hozzájárul a gyönyörűen manikűrözött körmök szépségéhez

Ár: 799 Ft , Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Anamie

2019. október 10.

Régóta használom és szeretem. Sokkal hamarabb megszárad a lakk, és nem sérül meg száradás alatt. Az olajat letörlöm körbe törölközővel, és így nem zavaró. Én még nem találtam jobbat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

infinitypurple

2019. augusztus 26.

Érdekes termék, a vélemények és a teljesítménye miatt is. Ajándékba kaptam, de nekem nem nagyon vált be. Ellentétben a leírással, sok idő még a használatával is a körömlakk száradás, viszont borzasztóan olajos réteget képez a kezeimen. Nincs valami nagy hatékonysága, egyedül talán annyi hogy amíg szárad a lakk, addig nem annyira sérülékeny.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Ophelia

2019. július 17.

Szerintem működik, a második réteg lakk mindig lassan szárad, ezzel a sprayvel lényegesen lerövidült az az idő, amit teljesen kiszolgáltatva kell tölteni a frissen lakkozott körmökkel. :D Érdemes papírtörlőt tenni a kéz alá, vagy csapnál csinálni, mert kicsit agresszív a fújókája, sokat és elég nagy hatósugárban fúj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

mlexa

2019. június 19.

Totális pénzkidobás!!! Semmit nem segít, sőt, szerintem még lassabban szárad a lakk tőle. Próbáltam többféle lakkal, különböző mennyiséget fújni, különböző távolságból, de ez mindenhogy borzalom!! Ne vegye meg senki, ha jót akar magának!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

adelevagyok

2019. június 16.

Elég megosztó véleményeket olvasok itt a vélemények között.
De nekem bevált. Általában nem Avonos körömlakkokat használok, így féltem az elején, hogy nem fog jól működni, de merem állítani, hogy jobban működött a nem Avonos körömlakkjaimmal, mint az Avonosakkal.😂😂😂🙄Érdekes.
Az illata nekem kifejezetten tetszik, a hatása is nagyszerű, nálam lényegesen hamarabb megszárad vele a körömlakk, mintha nem használnék rá semmit.
Igaz, hogy a szórófeje igen nagy hatósugárral rendelkezik, így elkerülhetetlen, hogy a kezem ne legyen olajos, de mivel tényleg kis időn belül már megszárad a lakk, így ezt elnézem. Lényegében valóban csak egy olajos réteget hagy a körmökön, aminek köszönhetően nem tud olyan könnyen maszatolódni, “sérülni” a frissen lakkozott köröm, de nekem ígyis megfelelő. Nálam ez a termék újravevős, általában a katalógusban 699 forintért be lehet szerezni. 50 milis, így ha egy héten kétszer lakkozok körmöt, úgyis sokáig elegendő nekem.
4 csillagot adok, mert azért tényleg nem csodaszer, valljuk be, hogy tudnék nélküle élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

Elég megosztó véleményeket olvasok itt a vélemények között.

KorinLilla

2019. május 31.

Imádom ezt a terméket. Lényegesen gyorsabb vele a lakkozás. Valóban igaz, hogy olajos réteget képez, de ezt elnézem neki. Vannak bizonyos fedőlakkok, amivel nem működik, de az AVON Mark-kal jól összedolgoznak. :)
Amivel nem működött az az AVON True és a Catrice IcoNails fedőlakk, bár ezek állítólag önmagukban sem képesek megszáradni még órák alatt sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Lilluc

2019. március 14.

Akciósan és ráadásul csomagban jutottam hozzá, így oké volt az ára.
Maga az elv ami alapján működik....kicsit sántít.
Pl.: a leírásban benn van, hogy "...várj míg a körömlakk megszárad..." Akkor mi értelme? :D
A másik, hogy ok, az alkohol miatt kicsit szárít is, de inkább én úgy mondanám, hogy egy olajos réteget képez a körmön, így az kevésbé sérülékeny.
Szépen porlaszt, de így a kezemre is megy belőle. Ha lemosom, ugye akkor a körmömről is lemosom, ha hagyom, akkor meg mindent összefogdosok az olajos kezemmel.....
Bár tényleg segít egy kicsit de nem hiszem, hogy újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Akciósan és ráadásul csomagban jutottam hozzá, így oké volt az ára.
Maga az elv ami alapján működik....kicsit sántít.
Bár tényleg segít egy kicsit de nem hiszem, hogy újraveszem

Yeliz

2018. november 8.

Tegnap próbáltam ki először, alaplakk + 2 réteg lakk + fedőréteg után befújtam vele. Nem is vártam 10 percet, mert a flakonon nem láttam ilyen utasítást. Szuperül működött, kicsit olajos lett a kezem, de gondoltam legalább ápolom a kezemet. Picit 1-2 körmöm még ragadt mikor lefeküdtem, de reggelre egyikbe se nyomódott bele a huzat, nagyon szépen megszáradt a lakk. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

exhocmomento

2018. szeptember 20.

Csodaszernek nem mondanám én sem, de hasznos kis cucc. Az, hogy megszárítja a körömlakkot, picit azért a valóság elferdítése. Vagy kiskapu a nyelvezetben. Úgy vettem észre, hogy nem szárít, hanem azzal segít, hogy képez egy olajos védőréteget a körmön, ami nem engedi a még sérülékeny, nem száraz lakkréteget kenődni, maszatolódni, lenyomatosodni.

A szórófej pöpecül porlaszt, bár elég széles spektrumban ontja magából a létyót. Emiatt a kézfej bőrére is rákerül a termék, és ott olajos érzetet hagy. Ez azért nem buli, mert egy zsepivel nem jön le maradéktalanul, csak a nagyja. Lemosni meg nem tudom, mert ugye ha csap alá tartom a kezem, a víz éri a körmömet is, és akkor az egésznek semmi értelme. Úgyhogy ezt az olajosságot a száradásig el kell viselni.

Egyébként irritációt nem tapasztaltam, a szaga pedig ha nem is kellemes, de teljesen tűrhető. És nagyon pénztárcabarát is. Elhasználgatom, de újravenni valószínűleg nem fogom, annyira azért nem ejtett rabul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

dynah13

2018. július 23.

Borzaszto, nem segit szaradni, inkabb elkenodik tole a lakk, es nagyon olajos lesz tole minden. Probaltam tobbfele lakkal, elotte kicsit es sokat varva, mindehogy rossz. Kb tobbet er, ha nem fujtam be ezzel, magatol gyorsabban megszarad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Palmitate, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Ethylhexyl Palmitate, Parfum / Fragrance