Avon

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: skin, Módosítva: 2019. november 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

1. KIEMEL: a kiemelő krémet használhatod csontosításhoz, és megfelelő bázist nyújt a konúrozó púdernek.
  2. KIHANGSÚLYOZÁS: a highlighter krém kisimítja a bőröd és fokozza highlighter púder hatását.
  3. FORMÁZ: a matt púder intezívvé varázsolja a kontúrokat a szinte 3D-s hatásért.
  4. RAGYOGÁST AD: a hihglighter púder üde ragyogást köncsözön bőrödnek.

2 változatban kapható

skin

2019. november 25.

Kipróbálásra vásároltam meg és milyen jól tettem. A világos árnyalatot választottam. / A fotón a sötétebb paletta látható./Kettő krémes és kettő por állagú szín található benne
Négy színből hármat használtam eddig a legsötétebb színnel még nem próbálkoztam. A korrektor nagyon jól eloszlatható ,nem nehezíti el a bőrt szépen fed. A világos por ami nem igazán highlither alkalmas a szem alatti terület világosítására nem ül bele a ráncocskákba. A sötétebb por egy hideg barna, világos bőrön kontúrozásra kiváló. Ami tetszik,hogy nincs koszos hatása. Talán kicsit építgetni kell. Összességében ez egy jó kis paletta nagyon jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 25.