Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: Natalka, az összetevőket feltöltötte: gabyca34, Módosítva: 2022. március 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu,

A True Color technológiának köszönhetően gazdag, élénk és tartós színekben pompázó ajkakat garantál, mindezt érzéki ragyogás és a sarkvidéki szederolaj hidratáló hatása mellett

16 árnyalatban

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Viki0407

2022. október 15.

Csupa csillogás, semmi extra.
Iced pink árnyalatban van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 15.

Csupa csillogás, semmi extra.
Iced pink árnyalatban van meg.

Mia0602

2022. július 4.

2019.Július
Egy csomagban a Clear árnyalathoz jutottam hozzá, ami színtelen. Hát nem használom. Magában olyan semmilyen, rúzsra kenve meg nem szeretem. Nem ragacsos, illata semleges.

2019.November
Ajándékba kaptam egy matt rúzst és mivel nem szeretem a matt formulát és a szín is túl harsány a színtelen szájfényt szoktam rákenni. Így legalább mindkettő elfogy.

650 forintért megvettem Tangerine Gleam árnyalatot. Elég sok terméket felvesz az aplikátor kicsit ügyeskedni kell. Rajtam korall piros, vizes hatású, nagyon tetszik. Ez nálam új vonal. De ez meghozta a bátorságom, hogy extrább színekkel próbálkozzam.

2022.július

Rave: bogyós szín, könnyen eloszlatható, szépen terül.
Shimmered: áttetsző alap, lila csillámokkal. Könnyen eloszlatható, szépen terül.
Coral Reef:nehezen eloszlatható, nem terül szépen. Narancsos-piros árnyalat a Tangerine Gleam jobban tetszett.
Sajnos mindhárom árnyalat csillámai peregnek, orrtól mellkasig mindenhol látok belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 4.

2019.Július

2019.November

2022.július

Rave: bogyós szín, könnyen eloszlatható, szépen terül.

Diaaa

2021. szeptember 27.

Iced Pink és egy teljesen színtelen (Clear) árnyalatban van meg. Nekem az árához képest kellemes csalódás, nagyon szép fényt ad, semmi ragacsosság, persze nem tartós, de szájfényektől ez nem is nagyon várható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

fokyandi

2020. március 8.

Violet árnyalatot használom, nekem nem ragad, kényelmes viselni. Szépen hidratál, nem szárítja a számat. Nem túl pigmentált, de egy szájfénytöl nem is várom el, viszont kellemes nem hivalkodó színt ad az ajkaimnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 8.

mlexa

2019. június 20.

2 árnyalatban vettem meg, de mind a kettőtől iszonyatosan ragadtak össze az ajkaim. A színek szépek voltak, de kicsit sem tartósak. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

HunFairy

2018. október 5.

Tangerine Gleam árnyalatot kaptam ajándékba, ami egy pirosas árnyalat. Szerintem elég jól pigmentált (bár magas/magasabb árkategóriájú termékhez nincs viszonyítási alapom). Illata nincs. Nem tartozik a ragacsos szájfények klubjába, csak picit érezni. Önmagában kibír 3 órát is, ivással csak 1-2-t. Az applikátor nagyon sok terméket vesz fel, nem győzöm lehúzkodni róla a felesleget, de nagyon jól eloszlatható vele a szájfény. Összességében a csomagolása jó de valahogy mindig szájfényes lesz az applikátor nyél teteje meg akkor már a csavarmenet is ezért utazásnál óvatos vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

dynah13

2018. július 22.

Nem rossz, szepem csillog, ad egy kis szint es fenyt a szamnak. Akciosan vettem, ugy megerte, de teljes aron nem vennem meg. Igy viszont orulok neki :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Lina1105

2017. augusztus 14.

Két árnyalatban vettem, próbaképp.

Az egyik egy világos, szaténos nude szín (Naturally Bare), ami felkenve iszonyat furán néz ki, mert nagyon világos és olyan, mintha valami fehéres fedése is lenne, viszont csíkoz, DE! pár perc száradás után gyöngyházas-szaténos fénnyé válik, a furcsa fedés eltűnik. Nagyon tetszik, kis visszafogott, és csillám egy darab nincs benne, ami hatalmas pozitívum nekem. A katalógus-beli szájas képhez (természetesen) semmi köze a színnek...Szerencse, hogy netről rendeltem, mert a kép alapján tuti nem adtam volna neki esélyt.
A másik egy narancsos-korallos szépség (Tangerine Gleam), régóta akartam valami hasonlót.

Egyelőre mindkettő szín telitalálat. Ha a tartósságuk is vállalható, azt hiszem szerelem lesz. :)

Up: Tartósság szempontjából erős közepes, de igazság szerint ez egy szájfény, 2-3 óránál többet nem is vártam tőle, azt pedig hozza. Ami plusz, hogy szépen kopik, inkább eltűnik (jó értelemben) a szájról, nem foltosodik. A narancsosért egész gyakran nyúlok azóta is, a világos kicsit megosztóbb, napfényben még látszik az a fura fehéres szín, egyszerűen nem tudom kitapasztalni a megfelelő mennyiséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Két árnyalatban vettem, próbaképp.

KisHeni

2017. május 11.

A 'Crystal Lilac' árnyalat van meg amiről azt gondoltam picit intenzívebb rózsaszínes fényes lesz. Ezzel szemben egy elég visszafogott halvány rózsaszín árnyalat tele apró lilás csillámokkal. Nem ragad, kellemes viselet. Hétköznapokra egy természetes smink tökéletes része lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Fabi95

2017. május 3.

Tavaly egy opálfényű árnyalatot vettem belőle, kifutó termék volt. Nagyon szeretem, remélem idén is lehet majd kapni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol, PEG-200, PEG-8

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.

Jellemzően ajaktermékekben használt bőrpuhító (emolliens) anyag, amelyet gyakran lanolin helyettesítőként használnak. Nagyon jó a vízmegkötő hatása, valamit kiválóan tapad a bőrhöz és csillogó felületet hagy maga után.

Egyszerűbb néven oxybenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A oxybenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt. Az összetevővel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy elősegíti a bőrben a káros szabad gyökök képződését. A Wikipédia azt állítja, hogy manapság az oxybenzone a leggyakrabban előforduló allergén a fényvédőkben. További információ a smartskincare-en.

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.

Csomósodást megakadályozó (anticaking), sűrűség szabályozó, térfogatnövelő és bőr puhító (emollient) szilícium dioxid származék. Jellemzően különféle olajok sűrítőjeként működik és képes szuszpendálni a részecskéket az olajokban. Ezenkívül növeli a ricinusolaj fényét, amely hasznos lehet a sminktermékeknél.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Szintetikus polimer, amely a Polyethylene Glycol (más néven PEG) ismétlődő egységeiből jön létre. Az összetevőt a kozmetikumokban oldódást elősegítő (segíthet a vízben nehezen oldódó anyagok vízbázisú formulákká történő oldásában) és viszkozitásszabályozó szerként használják. A PEG-8 egyúttal vízmegkötő anyag.

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.