Avon

Ár:   1398 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Natalka, az összetevőket feltöltötte: gabyca34, Módosítva: 2013. szeptember 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

A True Color technológiának köszönhetően gazdag, élénk és tartós színekben pompázó ajkakat garantál, mindezt érzéki ragyogás és a sarkvidéki szederolaj hidratáló hatása mellett

16 árnyalatban

Diaaa

2021. szeptember 27.

Iced Pink és egy teljesen színtelen (Clear) árnyalatban van meg. Nekem az árához képest kellemes csalódás, nagyon szép fényt ad, semmi ragacsosság, persze nem tartós, de szájfényektől ez nem is nagyon várható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

fokyandi

2020. március 8.

Violet árnyalatot használom, nekem nem ragad, kényelmes viselni. Szépen hidratál, nem szárítja a számat. Nem túl pigmentált, de egy szájfénytöl nem is várom el, viszont kellemes nem hivalkodó színt ad az ajkaimnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 8.

Mia0602

2019. november 20.

Július
Egy csomagban a Clear árnyalathoz jutottam hozzá, ami színtelen. Hát nem használom. Magában olyan semmilyen, rúzsra kenve meg nem szeretem. Nem ragacsos, illata semleges.

November
Ajándékba kaptam egy matt rúzst és mivel nem szeretem a matt formulát és a szín is túl harsány a színtelen szájfényt szoktam rákenni. Így legalább mindkettő elfogy.

650 forintért megvettem Tangerine Gleam árnyalatot. Elég sok terméket felvesz az aplikátor kicsit ügyeskedni kell. Rajtam korall piros, vizes hatású, nagyon tetszik. Ez nálam új vonal. De ez meghozta a bátorságom, hogy extrább színekkel próbálkozzam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 20.

Július

November

mlexa

2019. június 20.

2 árnyalatban vettem meg, de mind a kettőtől iszonyatosan ragadtak össze az ajkaim. A színek szépek voltak, de kicsit sem tartósak. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

HunFairy

2018. október 5.

Tangerine Gleam árnyalatot kaptam ajándékba, ami egy pirosas árnyalat. Szerintem elég jól pigmentált (bár magas/magasabb árkategóriájú termékhez nincs viszonyítási alapom). Illata nincs. Nem tartozik a ragacsos szájfények klubjába, csak picit érezni. Önmagában kibír 3 órát is, ivással csak 1-2-t. Az applikátor nagyon sok terméket vesz fel, nem győzöm lehúzkodni róla a felesleget, de nagyon jól eloszlatható vele a szájfény. Összességében a csomagolása jó de valahogy mindig szájfényes lesz az applikátor nyél teteje meg akkor már a csavarmenet is ezért utazásnál óvatos vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

dynah13

2018. július 22.

Nem rossz, szepem csillog, ad egy kis szint es fenyt a szamnak. Akciosan vettem, ugy megerte, de teljes aron nem vennem meg. Igy viszont orulok neki :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Lina1105

2017. augusztus 14.

Két árnyalatban vettem, próbaképp.

Az egyik egy világos, szaténos nude szín (Naturally Bare), ami felkenve iszonyat furán néz ki, mert nagyon világos és olyan, mintha valami fehéres fedése is lenne, viszont csíkoz, DE! pár perc száradás után gyöngyházas-szaténos fénnyé válik, a furcsa fedés eltűnik. Nagyon tetszik, kis visszafogott, és csillám egy darab nincs benne, ami hatalmas pozitívum nekem. A katalógus-beli szájas képhez (természetesen) semmi köze a színnek...Szerencse, hogy netről rendeltem, mert a kép alapján tuti nem adtam volna neki esélyt.
A másik egy narancsos-korallos szépség (Tangerine Gleam), régóta akartam valami hasonlót.

Egyelőre mindkettő szín telitalálat. Ha a tartósságuk is vállalható, azt hiszem szerelem lesz. :)

Up: Tartósság szempontjából erős közepes, de igazság szerint ez egy szájfény, 2-3 óránál többet nem is vártam tőle, azt pedig hozza. Ami plusz, hogy szépen kopik, inkább eltűnik (jó értelemben) a szájról, nem foltosodik. A narancsosért egész gyakran nyúlok azóta is, a világos kicsit megosztóbb, napfényben még látszik az a fura fehéres szín, egyszerűen nem tudom kitapasztalni a megfelelő mennyiséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Két árnyalatban vettem, próbaképp.

KisHeni

2017. május 11.

A 'Crystal Lilac' árnyalat van meg amiről azt gondoltam picit intenzívebb rózsaszínes fényes lesz. Ezzel szemben egy elég visszafogott halvány rózsaszín árnyalat tele apró lilás csillámokkal. Nem ragad, kellemes viselet. Hétköznapokra egy természetes smink tökéletes része lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Fabi95

2017. május 3.

Tavaly egy opálfényű árnyalatot vettem belőle, kifutó termék volt. Nagyon szeretem, remélem idén is lehet majd kapni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Magnolieae

2017. április 6.

Radiant Red árnyalatot vettem. Szájceruza nélkül csak nagyon vékonyan eloszlatva szabad használni, különben beül a száj körüli, korábban nem is létező ráncokba, és roppant nevetséges hatást kelt. VAGY egész nap nem szabad megmozdítani a bekent ajkakat. A színe szép, tartóssága átlagos. Biztosan nem veszem újra, a meglevő sem fog elfogyni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol, PEG-200, PEG-8

Részletesebb információ a smartskincare-en.