Avon

Ár:   919 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Ínycsiklandozó, krémes illatával kényezteti és illatossá varázsolja a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Mona29

2021. március 4.

Átlagos Avonos habfürdő. Kellemes illat, nagy hab, nem szárít, nem irritál. Akcióban jó áron van. Igaz az illata nem nagyon marad meg a bőrön, de egy ilyen árú habfürdőtől nem is várok többet. Amúgy gyakran újra és újra vásárolok belőle, mert érték-ár arányban verhetetlen és az illatokat gyakran váltogatják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 4.

pinkqueen

2019. augusztus 3.

Nagyon szeretem ezt a terméket, annyira kellemes az illata, szinte elvarázsol, valahogy függő vagyok tőle...mert már többször vettem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Nagyon jó illata van😊 ami tartós is és puha is tőle a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Nagyon jó illata van😊 ami tartós is és puha is tőle a bőröm.

bszancsi

2018. november 29.

Nagyon szeretem a vanilia illatot viszont sajnos ez nem jött be. Szinte már kellemetlen az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

szatmari.mariann

2018. április 13.

Imádom!!! Már a sokadik flakonnal vesszük. Isteni meleg karamell illata van

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

Imádom!!! Már a sokadik flakonnal vesszük. Isteni meleg karamell illata van

Eszteerke

2018. április 1.

Szerintem nagyon rossz illata van😣 Pedig szeretem a vanílíás illatokat, de ez borzalmas, sokkal inkabb kávéhoz hasonlít, mint a karamellhez és a vaníliához.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 1.

szandiir

2018. február 8.

Testvéremnek vettem, mert él-hal a karamellás tusfürdőkért/habfürdőkért. Neki (és az édesanyámnak) nagyon tetszik, így kicsit igazságtalannak érzem hogy 1 csillagot adok, de igazából én írom a véleményt. :D Szerintem gusztustalan. Mintha tömény Baileys-ben fürdene az ember. Amit igazából szeretek ízre és illatra is, de ez valahogy töményebb és rossz irányba viszi el számomra a terméket. Én biztos hogy többet nem fogom használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Divaldia

2018. február 7.

Szeretni szoktam a vaníliás, édes illatokat, de ez a habfürdő nagyon rossz illatú, főként fürdés után. A bőrön teljesen megváltozik az illata. Elviselhetetlen számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Lifeforce

2018. február 4.

Hatalmas kedvencem! Számomra nagyon jó illata van, tényleg karamellás illatú. A barátom szerint geil, de nekem viszont nagyon tetszik. Időnként "csak úgy" is beleszagolok a flakonba és mindig jókedvre derít. Kevés kell belőle és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 4.

anett8820

2018. január 31.

Nekem ez nagyon nem jött be. Inkább kávé-féle illata van, ezzel még nem is lenne baj,de számomra fürdés közben nagyon kellemetlen "utó"illata lesz, konkrétan büdös. Borzalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.