Avon

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: emeseee6, Módosítva: 2018. május 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolás

Hűsítő hatású gél a simább bőrért és karcsúbb alakért.

• segít csökkenteni a legmakacsabb narancsbőr külsejét is
  • karcsúsító hatás
  • feszesebbé és simábbá teszi a bőrt
  • hatásos segítséget nyújt a narancsbőr elleni harcban

jetroh

2020. augusztus 4.

Vékoy vagyok,de elëg duván narancsbörös. Azonkivül,hogy szépen feszesít,mëg tüntetett is el belöle. Többször újravevös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

zonga

2019. július 5.

A meleg párja iszonyatosan égetett eleinte, utána annyira hozzászokott a bőröm, hogy szinte meg sem éreztem. Gondoltam, kipróbálom ezt is, illetve felváltva a kettőt (reggel ezt, este a másikat.) Még sokszor nem használtam, de hűsítő érzés egyáltalán nem volt, szerintem nem hűsít semennyire. Nem is érezni, hogy bekentem vele a testemet. Azt, hogy mit tesz a narancsbőrrel, meglátjuk, önmagában nagy csodát nem kell várni tőle, de a hűsítést hiányolom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 5.

Avonlany

2019. május 1.

Kellemesen hűsít, nyáron edzés után belemasszírozva a bőrbe kifejezetten jó. Extrém hatást még nem tapasztaltam, bár ehhez persze több idő kell. Különösebb illata szerintem nincs, géles állagú, nekem elég nehezen szívódik fel, kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, persze ez egyénfüggő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Stellacska6969

2018. május 28.

Illatra egészen jó, de semmilyen hűsítő hatást nem érzek. Kiváncsi vagyok ér e annyit, mint a meleg gélje.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.