Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rosalie1991, az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2014. június 13.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hatékonyan tisztítja és felfrissíti a bőrt, eltávolítja a sminket, és minden bőrtípusra használható. A vérehulló fecskefű segít javítani a bőr szerkezetét, míg a forrásvíztől puha és üde érzetű lesz a bőr.

Frumus

2016. március 19.

Furcsa, még nem tudom eldönteni milyen is. Mondjuk rosszul indult az ismerkedésünk: első használatkor a szemembe került és sokáig csípte... Visszanéztem lepontozni a terméket :P. Lehet el sem fog fogyni, mert annyira nem tetszik, hogy csíp. Próbálkozom vele majd ha minden más elfogy, de úgy érzem jobb lesz tőle megválni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 19.

Evike88

2015. február 25.

Már másodszor vettem meg. Nekem tetszik. Jól tisztit,az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

Már másodszor vettem meg. Nekem tetszik. Jól tisztit,az ára is jó.

t.evacska21

2014. október 26.

Jól tisztít, de semmi különös nincs benne. Viszont nagyon jónak tartom ezekben a Naturals termékekben, hogy természetes alapanyagokból készülnek, és az áruk sem egetverő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

Nickykee

2014. október 13.

Tisztítani tisztít, de nekem olyan zavaróan csípi a szemem, hogy borzalmas. Próbálom mindig úgy használni, hogy ne menjen bele, de akárhogy próbálom, csíp. Biztosan nem venném újra, a tonikjával jobban meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

reka196911

2014. augusztus 23.

Pár hetes használat után, annyit tudok róla elmondani, hogy szépen tisztítja az arcot és tényleg leviszi a sminket, bár eléggé csípi a szemet. Elég ha éppen hogy rossz helyre jut és már csíp is. Van egy kis illata ami nem rossz. Viszont volt ettől már jobb arc tisztítóm is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.