Axe

Ár:   650 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 650 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. február 24.

Kategória:   Tusfürdők
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 650 Ft

Ár: 650 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Meoi

2019. május 23.

Párom szereti és én is az illatát. Tartós. Drágább mint a többi tusfürdő, de megéri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

miklosjudit

2017. november 22.

Párom nagyon szereti.Én is szeretem az illatát.Bar az összetevői nem valami jók

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

Párom nagyon szereti.Én is szeretem az illatát.Bar az összetevői nem valami jók

Noemi93

2017. november 20.

Barátom nagyon szereti, bár kicsit drága szerintem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Barátom nagyon szereti, bár kicsit drága szerintem

pampamacska

2015. május 28.

szerintem olyan kellemesen egyedi illatuk van. eddig nem hoztam haza olyan illatot, amit ne szeretnénk. a hatása is nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.