Axe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: honey021, Módosítva: 2012. február 15.

Kategória:   Tusfürdők

Hűsítő ezüstös tusfürdő cinkkel és kvarccal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dave41

2014. július 17.

Egyedi karakterű illat, különleges szín és állag, benne érdekes homokszerű szemcsék vannak, hosszan tart, drága de megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

kancsár Sándor

2014. július 13.

Nekem nagyon tetszik az illata jól habzik Szép a színe jó az állaga ez az egyik kedvenc illatom az axe család közül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 13.

ct

2013. augusztus 29.

A barátom használja.Jó az állaga, nem folyós, így lassan fogy napi használat mellett is.Nekem tetszik a csomagolása meg az illata is, ami nagyon finom és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Lillcsike

2013. július 14.

Párom használta egy ideig, nagyon imádtam az illatát rajta, de neki nagyon szárította a bőrét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Habchók

2013. május 19.

Az illata kellemes, de szárítja a bőrt és nem tudom mit raktak bele de fagyaszt, fázol használatközben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

Nihilia 01

2012. november 21.

jó erős az illata, de szép a színe, ezért vettem meg, átlátszó a csomagolás és nekem az külön jó..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 21.

papupanni

2012. november 1.

Szerintem is nagyszerű az illata. :) Tetszik a kinézete is, bár ez nem éppen fontos, de metánfényű, és nagyon jól néz ki. :D Az egyik legjobb illat a tusfürdők közül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 1.

honey021

2012. július 16.

Párom használta egy ideig. Nagyon tetszett az illata, szerintem olyan igazi férfias illat. Nem szárít viszont elég drága ha épp nem akciós(800-900ft) ezért a mínusz csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 16.