Axe

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ingrido, Módosítva: 2018. november 21.

Kategória:   Dezodorok

Antibakteriális hatású izzadásgátló. 48 órás védelmet nyújt.

szilva82

2019. március 31.

Szóval...állandó dezodor vadászatban vagyok, mivel borzalmasan izzadok, és ha a deo nem olyan, akkor büdi is vagyok..:D
Próbáltam az alu menteseket is, ideig óráig voltak jók, főleg a szódásak, de azok meg kimarták a hónimat...
Pasi deoban az old spice farkasosát próbáltam....hát az nagyon nem...:(
A Vichy parasztvakítás....és még sorolhatnám...
Az Axe eddig kimaradt....na de most, hát ez nagyon szuper, imádom az illatát, olyan fanyar, friss, és tényleg használ!/ 24 órázok, és nincs lehetőségem zuhanyozni, szóval tényleg tesztelve van/
Szóval most marad ez a deo, bár nekem kenős van, mert a fújósból nem tudom, hogy hol a határ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Pasi deoban az old spice farkasosát próbáltam....hát az nagyon nem...:(
A Vichy parasztvakítás....és még sorolhatnám...

Ingrido

2018. december 8.

Gondoltam, körbenézek a férfi dezodorok között, hátha találok valami frissebb illatot, ütősebb hatást. Erre esett a választásom, uniszex az illata. Pár hét alatt megsemmisítettem. Ereje nulla, egyenesen "átbüdösödött", szagom lett, pedig előtte nem is volt. :) Nem ajánlom..Illetve érdekelne, hogy van olyan férfi, akinek ez használt?!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 8.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane
Fényvédők: Titanium Dioxide, Benzyl Salicylate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Coumarin
Tartósítószerek: Silver Chloride, Benzyl Alcohol

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)