Azzaro

Ár:   9080 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   75 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. július 5.

Kiszerelés:   75 ml és 125 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád:aromás-friss

Illatjegyei: vizes jegyek, tea, narancs, maté, fűszerek, alma, pézsma, moha, virginiai cédrus, vetiver, tonkabab

Carlito

2017. július 6.

Nekem LEGENDA ! A sima régi CHROME-t egy napon nem lehet ezzel emlegetni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Nekem LEGENDA ! A sima régi CHROME-t egy napon nem lehet ezzel emlegetni...

Joe38

2013. május 20.

Igazából nem volt alkalmam minden Azzaro-t kipróbálni ,de véletlenül ezzel volt dolgom.
A polcon a Chrome-hoz nyúltam először,majd utána szimatoltam a Legend-et.
Azt kell mondjam utóbbiban megfogott valami,mert a Chrom már nem is nagyon érdekelt,
viszont a Legend-et még azon a héten megvettem kipróbálásra............
Ennyi a sztori.Nem bántam meg!Szerintem nagyon finom illat.
Talán egy kicsit Klasszikus,egy kicsit kommersz,de mindenképpen egy friss,tartós és kellemes
letisztult illat!
Jó volt viselni......
J

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 20.

A polcon a Chrome-hoz nyúltam először,majd utána szimatoltam a Legend-et.
viszont a Legend-et még azon a héten megvettem kipróbálásra............
Ennyi a sztori.Nem bántam meg!Szerintem nagyon finom illat.
letisztult illat!
Jó volt viselni......
J

Laci

2013. január 7.

Kellemes nyárillata van, se több, se kevesebb. A kezdés igazán impozáns, azt hittem megtaláltam a tavaszi kedvencemet, aztán gyorsan átlendült a dolog egy kommerszebb irányba, a bőrömön konkrétan olyan régi idők sötétkék habfürdője illat maradt meg, mely kellemes ugyan, de nem annyira jó, mint a sima Chrome. Ez a tipikus edzés után dobjunk magunkra valami tengerillatút és már mehetünk is termék, felfrissülésre jó, de nem hagyott semmilyen mély nyomot bennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.