Azzaro

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. július 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás

Illatjegyei: petitgrain,bors,rózsa,jázmin,fás jegyek,virginiai cédrus,tonkabab,pézsma,benzoin,ámbra

mafalda

2018. március 5.

Ez az egyik legfinomabb illat amit valaha éreztem. Régi mintáimat nézegetve bukkantam rá, olyannyira nem volt bizalomgerjesztő, h majdnem kidobtam próba nélkül. DE milyen jó h kapott egy esélyt, azta mondom!!! Ez a púderes édeskés (gyengéden krémes, nem túl erős) fás illat egész nap körüllengett, sztem ennyi dícséretet parfümre még sose kaptam mint ma! Perfecto Azzaro! 🙆

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Kremcica

2017. augusztus 7.

Első próbálkozásom Azzaro illataival, valamiért ez a márka kimaradt eddig az életemből. Mintát kaptam belőle így parfümrajongó révén nekiálltam tesztelni. Őszintén szólva nem az én illatvilágom így kétszer is neki kellett futnom. Rajtam borsos rózsás fás alappal. Nőies, nem a mostani trendi vonal, de kellemes. A tartóssága sajnos nem a legjobb hiába edp. Valahogy azt érzem hogy ez nem egy mindennap viselhető parfüm, sokkal inkább alkalmi kifinomult kiöltözős eseményre tudnám 30 felett elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Marcsi66

2016. október 23.

Ez az illat legalább olyan szép,mint egy Náray estélyi,,,,rózsák és rózsák,egy Nő testén,Ördög Nóri volt a szerencsés aki viselhette egy gálán,,megjegyzem a tervező a szívével látta egy ember minden beteljesült vágyát,( szerelem,siker,az anyaság küszöbe előtt),Nahát a parfüm vlami ilyesmi,nem a fülledt erotika,inkább a szemek,és nem az ajkak találkozás,,a rózsa bársonyossága a borssal,édes karcossága fás alapokon nyugszik,inkább alkalmi,esti viselet,
jól sikerült,nem egy unalmas pancs,korrekt áron

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 23.

jól sikerült,nem egy unalmas pancs,korrekt áron

Timi8

2016. szeptember 8.

A legeslegkülönlegesebb rózsa-illat amihez valaha szerencsèm volt! Intenzív, rózsàs, borsos-fűszeres, fülledt... Szèpen alakul a bőrön, összeolvad vele, valóban bàrsonyos összhatàsú. Esti-alkalmi csoda. Vörös rúzs ès tűsarkú a kötelező kiegèszítője, visszafogott szemèlyisègen el sem tudnàm kèpzelni. Elegàns, nagyvilàgi, magabiztos! Aki ezt a kategóriàt kedveli, garantàltan nem fog mellènyúlni vagy csalódni benne...kövezzetek meg, de csukott szemmel simàn mèg Tom Ford kreàciónak is gondoltam volna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

madaka

2016. augusztus 16.

Kifújáskor nem tetszett, a rózsa szinte orrba döfött. Aztán néhány óra múlva valami nagyon finom, bársonyos rózsás illatot éreztem. Olyan mint az a nagyon szép bordó bársonyos szirmú rózsaillat, amin még ott pihennek a hajnali pára gyöngyöző cseppjei. Mikor a felkelő nap éppen csak felmelegíti kissé a rózsákat, csak azért hogy illatukkal üdvözöljék a reggelt. Ilyen az illata! Tündöklő, meleg bársonyos. Csak időt kell neki hagyni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

andrea91

2016. január 18.

Érdekes illat ez... Végül egészen mast kaptam mint amit vártam.
Fragrntican az armani sensihez hasonlítják....... Hát aki esetleg ennek reményében ismerkedne vele, ne tegye. Semmi de semmi közük egymáshoz.
A fűszeresség benne engem jobban emlékeztet a por szagára sajnos. Van mellette még valami alkoholos felhang, de valami alkoholos ital, nem a sima alkohol ami a parfümökben lenni szokott kifújáskor - na ez a porszaggal keveredve...:)))))
A sensi hasonlat alapján nem szeretném pontozni, arról nem tehet:)
Herman Hesse - A pusztai farkas c. Könyvének főszereplőjének a szobájában lehetett ilyen illat... Nyitva hagyott italok, porosodó tárgyak, régi könyvek, valami régies (de akkor mainstreamnek számító) kölnivel keveredve a délutáni napsütésben... Ez egy szép asszciáció amúgy, különleges illatélmény - miatta a két pont, de én nem szeretnék ilyen illatú lenni.:) sajnálom hogy nem mindenki számára értehtő a hasonlat de ennél találóbbat nem tudok, aki pedig nem olvasta a könyvet arra kicsit irigy is vagyok:) mindenképp ajánlom! Mármint a könyvet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Érdekes illat ez... Végül egészen mast kaptam mint amit vártam.
A sensi hasonlat alapján nem szeretném pontozni, arról nem tehet:)

lauran

2014. április 10.

Na most ezzel bajban vagyok, mert az én bőrömön nem jön ki a karcos fűszeresség. Végig a rózsa jelenik meg. Az illat tartós, egyszerre diszkrét és feltűnő, és számomra a klasszikus és elegáns jelzőkkel írható le. Esti programokhoz képzelem el, és nem nyáron, vagy télen, hanem tavasszal és ősszel, egy szép hölgyön, akinek a rózsák mondanak valamit. Mivel alulmúlta a fűszerességével szemben támasztott elvárásaimat, és mivel nem egyazon világban lakozunk, szubjektíven pontozom 3-ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 10.

Corra

2013. február 8.

Érdekes, karcos kis fűszeres illat. Egyáltalán nem rossz, sőt, de mégsem barátkoztunk össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

messin

2013. január 25.

Laci az ász! Éljen! Meg ez a parfüm, amit mindig újra és újra vásárolok magamnak. Elegáns viseletnek tartom, így amikor kiöltözős ruhában kell megjelennem valahol, általában ez a kísérőm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 25.

nimatika

2013. január 8.

Lacihoz hasonlóan Én is a Rossmann-ba találtam rá potom pénzért kiárusításon,le is csaptam rá mindjárt.Nagyon nőies,tartós illat és tényleg a rózsa dominál benne legjobban.Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 8.