[b] basic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (német és osztrák drogériák)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. április 3.

Lelőhely:   külföld (német és osztrák drogériák)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

svivko

2013. április 4.

Haha! Nekem is volt egy ilyenem trioban, de nem találtam használható képet a termékről, így ide írok. 2x is megvettem egy fehér-szürke-fekete triót, de mindkétszer ugyanaz lett a vége; az első elejtéstől, táskában való koccanáskor atomjaira tört a szemhéjpúder. Pedig szerettem, pigmentált volt, igaz, nem tartott sokáig a szememen, de a 14 éves énemnek tökéletesen megfelelt. De azért a második törés után már nem vettem újra. Meg is szűnt az üzlet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

sephora

2013. április 1.

Amikor még voltak Schlecker üzletek, ott vásároltam ezt a terméket. Volt egy általam megálmodott zöld szín, amit nagyon sokáig keresgéltem szemhéjpúder formában - így bukkantam erre a gyöngyszemre. A neten nem találtam meg azt a zöld színt, úgyhogy ezt a barnát tudtam képként feltölteni.
Pénztárca barát árkategória, átlagos minőség. Nem volt rossz - de nem is volt kiemelkedő a teljesítménye. Nekem a pigmentáltsága megfelelő volt, nem porzott, néhány órát fent maradt a szemhéjon, majd köszönhetően a zsírosodásra hajlamos szemhéjamnak - összegyűlt a ráncokban. De ugyanezt tapasztaltam pl. a Lancome szemhéjpúderemnél is. Most már tudom - akkor még nem tudtam, hogy erre jó a szemhéjalapozó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.