b.pretty

Ár:   330 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Bipa)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. december 20.

Lelőhely:   külföld (Bipa)

Glitzi

2013. augusztus 22.

Ma vettem egyet, olcsó (1.22 euro), picike, aranyos és szép. Sokféle színben kapható, vannak nagyobb kiszerelésben is. Talán nem olyan tartós ,ezért 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

miraclum

2012. május 22.

Egyéblént is, de ahhoz képest is nagyon jó termék, hogy sajátmárkás. Gyönyörű színei vannak, élénkek azt hiszem a legtöbb selyemfényű, metálos. Szépen pigmentáltak, erőteljes a végeredmény vele. Kissé porzik a drága (nem is drága :)) Árban is elég jó, ami alig több mint egy euro. Ha útbaesik egy bipa érdemes egy-két darabot venni belőle... A csomagolása kissé gagyi de ezért az árért nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 22.