B.U.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 26.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

A krémes textúra intenzíven hidratálja és puhává teszi a bőrt. Trendi nőies illat, ami akár 8 órán keresztül is tart azért, hogy felerősítse a női bőr érzékiségét.

Noyko

2019. szeptember 6.

Amikor úgy jövök ki egy új tusfürdő kipróbálása után a zuhany alól: hogy ez igen, ez kell nekem! Akkor tényleg tud valamit. Ez is ilyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

explicitcherry

2019. augusztus 12.

Úgy voltam vele kipróbálom ezt is, ha már a másikat is, és ennek is csodálatos illata van + szintén órákig még érzem magamon. Nagyon tetszik, színe is nagyon szép. :) Nőies és kellemes. (Csak ne fogyna el ilyen hamar..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Zazzye

Korcsoport: < 18
2018. július 14.

Jól habzik, pompás az illata, nem szárítja a bőrt, a színe pedig mindig mosolyra fakaszt. Lehet szentségtörés, de úgy érzem összepasszol az YSL Mon Paris parfümmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 14.