B.U.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 29.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Ásványi alapú természetes nedvszívó összetétel az extra száraz hatás érdekében. A BU márkánál megszokott hosszan tartó illat a frissesség és hosszan tartó védelem érzését nyújtja. Magas fokú hatékonyság, klinikailag tesztelt összetétel 48 órán át tartó. Száraz hatást eredményez.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tuncsa

2021. január 16.

Tartós, finom illatú. 100% hatásos, ritkán találok rá. Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 16.

Tartós, finom illatú. 100% hatásos, ritkán találok rá. Imádom!!!

szabyna11

2018. március 18.

Nagyon nem nyerte el a tetszésemet ez a dezodor.
Az illatta alapból nem rossz, viszont a tartóssága borzalmas....kissé ragacsos, és egyáltalán nem segít az izzadáson és még csak az ebből adódó kellemetlen illatokat sem szünteti meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Nagyon nem nyerte el a tetszésemet ez a dezodor.

Foxi

2017. augusztus 30.

Nagyon szerettem a B.U. termékeket, sőt van, ami meg is szűnt időközben (sajnos). Rossmann-ban találtam új termékként ezt a dezodort, kíváncsi voltam rá. Leírása szerint száraz érzetet kelt, ami nálam nagyon nem valósult meg. Még 10 perc után is folyós állagú volt a hónaljon, és a kellemes púderillat sem teljesedett ki. Teljes pénzkidobás, számomra használhatatlan volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 30.