B.U.

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 12.

Lelőhely:   drogériák

"Egy illat, amely épp annyira erőteljes, mint amennyire érzéki. Merülj bele a piros gyümölcsök, jázmin és ibolya illatába."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bambusz92

2019. augusztus 1.

Hát én erről a parfümről jót nem tudok mondani. Papírcsíkon nagyon tetszett megvettem. Aztán magara fújva irritáló és undorító lett egybe. Én amolyan "olcsó" eurós boltos illatnak mondanám. Betettem a wc-be és elfogyott mint légfrissítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

budaikrisztina11

2019. augusztus 1.

Beestem Rossmannba gondoltam nézek valami rohangálós parfümöt az átlag hétköznapokra. Le van árazva most 1999-re minden BU amúgy. Szóval magamra fújtam mentem egy kört elsőre gondoltam hú nagyon nem, aztán megszagolva a kezem gondoltam milyen ismerős illat.. Bevillant valóban Good Girl! Ráadásul nekem épp az eredetiben van valami zavaróan szúrós (gyógyszer??) illat ami ebben pont nincs. Tényleg meglepően tartós pár óra is múlva is érezni rajtam és nem változik az illat. Nem azt mondom hogy tökéletes utánzata a Good Girlnek de nagyon hasonlít hozzá a párom nem tudta megmondani melyik az eredeti szerinte mindkettő ugyanaz (van Good Girl-öm is) Én elégedett vagyok vele tartós jó illatú mindez 2000 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

annajeney

2019. augusztus 1.

Annyira, de annyira különleges ez az illat. Meg tudott lépni, ami csoda. Elsőre, mikor megszagoltam egy hangos "fúj" hagyta el a számat a legközelebbi alkalommal viszont egyből megvettem. Citrusos kezdés, lágy vanillias-karamelles leszáradassal. Tényleg szenvedélyes illat. Elég tömény, úgyhogy csak óvatosan vele. 😊 Persze nem a legkifinomultabb a mindenkori édes illatok közül , de az árát bőven megeri szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

blackrose

2018. október 12.

Először teszteren használtam, tetszett az illata. Kèsőbb megvettem,mert nagyon jó áron volt ès nem hagyott nyugodni. Sehol nem èreztem ilyen illatot. Volt már règebben is a márkától edt változatban a Golden Kiss, de az nem az èn világom volt,mindenesetre elhasználtam. Az hogy edt, ennèl a termèknèl nem számít. Extra tartós. Vèletlenül a kelletènèl több jutott a csuklómra, harmadik lemosásnál sem tompult nagyon az illata. Azèrt próbáltam lemosni, mert nagyon erős alkoholos szaga volt az elejèn,ès nem bírtam. Pár mosás után tompult ès így kellemes lett. Legalább rájöttem,hogy ezt óvatosan adagoljam. Karakteres illata van,máson nem èreztem ilyet. Erős ès jellegzetes, a virágos illat ellenère kissè szúrós. De èn az ilyet szeretem. A kissè karcos,de èdes illatokat. Ez nem èdes,de van benne valami ami megfogott. Azokon a napokon hordanám, amikor valami szokatlanra vágyom. Mèg nem találtam meg a signature illatomat, de ő a versenyzők között van. Azèrt egy csillag mínusz, mert az alkohol elèg erősen èrződik az elejèn.

Update: feltűnő illat lehet, mert ennek hatására egy srác szemezni próbált velem a pènztárnál. Általában láthatatlan vagyok,de ez azèrt jól esett. Köszi B.U. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Parfuwoman

2018. szeptember 14.

Hát,én a Good girlt nem éreztem benne,édeskés ,kellemes illat,de az edzett orromnak ez már nem tetszik és nem azért ,mert olcsó .Nekem is van 1 Avonos parfümöm és Green tea flankeröm ,Baleás testpermetem is,de ez nem tetszett. Akkor inkább vennék egy testpermetet. A hippy verzió viszont papírcsíkon kellemes .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 14.

abicicaaa

2018. szeptember 13.

Valoban hasonlo a good girlhez, de nem tudnam osszekeverni a kettot. Van ebben a parfumben valami szuros, ami megakadalyoz. Elso par percben nagyon olcso húsvéti locsolokolni illata van, fel ora mulva kialakul az illat, ami végig meg is marad. Edt letere eleg tartos, moshattam en nagy erokkel, furdes utan is ereztem.
Hiányzik belole az a finomsag, ami a good girlt jellemzi, szamomra ez tolakodo kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

nyuszo

2018. szeptember 13.

A B.U. család legdögösebb tagja! Nem csak a kategóriájában, de szerintem összességében is egy nagyon jó illat! Érzéki virágos kezdés, édes-púderes leszáradás...az én bőrömön az ibolya, a tonka és a vetiver dominál. Szerintem beszerzek egyet őszre.....

Update! Beszerezve!!!
Nem hagyott nyugton....
Olyan ismerős valahonnan....
Krémes tonka-tubarózsa.....
….és ez a tűsarok a dobozon! Good Girl….
Potom 2.500.- (!!!) Ft-ért...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Update! Beszerezve!!!
Nem hagyott nyugton....
Olyan ismerős valahonnan....
Krémes tonka-tubarózsa.....
….és ez a tűsarok a dobozon! Good Girl….
Potom 2.500.- (!!!) Ft-ért...

senskin

2018. április 15.

Szeretem a BU illatokat, anyukám nagy kedvencei. Ez az egyik legjobb illat lett, az összes közül. :) Szenvedélyes és kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.