B.U.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. július 2.

Lelőhely:   drogériák

Tiszta, friss, citrusos, pezsgő illat.

Fejillat: mandarin, banán, gyömbér

Szívillat: jácint, rózsa, őszibarack

Alapillat: vanília, pézsma, ámbra

Fleurfreya

2018. március 23.

Nagyon nagy kedvencem volt régen, több fém doboz is sorakozik a polcon belőle,ami persze sajnos már üres. :(
Borzasztóan sajnáltam mikor megszűnt. ♥
De szerencsére nem rég találtam egy hozzá nagyon hasonlító illatot, amit mostanában használok a Moschino Cheap and Chic I Love Love.
Igaz az illatjegyek alapján csak a pézsmában egyeznek, ahogy összehasonlítottam a leírásban, de nekem mégis csak hasonló valamiért a két illat. ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 23.

Borzasztóan sajnáltam mikor megszűnt. ♥

stenonis

2012. július 3.

Óóó, van ilyenem, régebben kaptam egy alkalomra. Az alapillat alapján abszolút az én illatom lehetne, de nem az. Nem kifejezetten az én stílusom önmagában sem, és ráadásul rajtam nem viselkedik jól, szúrós mellékillata van, és nem tartós. Sőt, rajtam az összes B.U. parfüm valahogy "szúr", és maga az illat sem egy nagy eresztés, szerintem ezek hasonló kaptafára készülnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.