Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: fatime, Módosítva: 2013. június 30.

Kategória:   Szappanok

A Baba zöldcitromos és korianderes folyékony szappan a zöldcitrom egzotikus üdítő illatával és a koriander fűszeres aromájával valódi felfrissülést és higiénikus tisztaságot nyújt nap mint nap.

manoka92

2016. január 2.

Aaaannyira finom illata van, és olyan jól tisztít, de borzasztóan szárítja a bőröm, emiatt nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni a későbbiekben... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Beus79

2015. szeptember 12.

Szárító érzést még nem tapasztaltam,mert még csak pár napja van meg. Illatát szeretem. Jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Pearl

2015. szeptember 9.

Nagyon szeretem az illatát, de sajnos nagyon kiszárítja a kezem:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Nagyon szeretem az illatát, de sajnos nagyon kiszárítja a kezem:(

rkriszti

2015. szeptember 9.

imádom az illatát! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

imádom az illatát! :)

Vivi92

2015. augusztus 30.

Ez az eddigi kedvenc! :) Isteni. :) Nem csak az illata kiváló, hanem maga a szappan is jól tisztít, kellemes - mint ahogyan a többi változat is. Az illat miatt lett ez a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

szivecske

2015. június 9.

Nyárra való illat, kellemes citrusos, bár néha valami erős takarítószerekre jellemző illatot is ki lehet érezni belőle. Amúgy eléggé szárít, sokkal jobban, mint a tejes-gyümölcsös verzió. Szerintem a konyhában fogom elhasználni kézmosónak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

malvina

2014. május 30.

Nem volt a megszokott kézmosó folyadékból, viszont ennek a csomagolása igért minden szépet és jót, ezért került be a kosárba. Nagyon nagy hiba volt. Elhasználni sem lehetett, annyira irritáló az illata - marta a tüdőmet, és köhögni kezdtem tőle, olyan volt, mintha valamilyen vegyszer gőzét lélegezném be. Így nem tudom, szárította-e volna a kezemet hosszabb távú használat után. Bár ami ennyire vegyi anyag szagot áraszt magából az biztos, a bőrnek sem okoz semmi jót. Legszívesebben 0 pontot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 30.

rosa.love

2014. május 6.

Egyszerűségében is nagyszerű, az illata meg friss és hűsítő,majd nyáron is veszek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 6.

hulcsi

2014. február 17.

tényleg jó az illata, de baromira szárít. Gyerekeknek kijött az ekcémája tőle, férjem és én kezem csont száraz lett. Olyannyira, hogy le is kellett cserélni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 17.

Hencida

2013. szeptember 17.

Tisztít, nem szárítja a kezemet, és finom az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Tisztít, nem szárítja a kezemet, és finom az illata.