Babé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petracska13, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Táplálja és nyugtatja az ajkakat. Megakadályozza a kicserepedést, védi az ajkakat a hidegtől és a nap káros hatásaitól.

Kiszerelés: 4 g

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

marcsi11226

2014. november 4.

Nagyon-nagyon szerettem. Kár hogy már nem kapható. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

Nagyon-nagyon szerettem. Kár hogy már nem kapható. :(

terke29

2013. február 17.

Évekig használtam telente.Azért csak télen,mert nagyon lágy,és a kánikulában könnyen megolvadt.Kellemes kis kence,jól hidratál,nincs íze/utóíze,színe.Vörös rúzs alá,liptint alá nagyon jó,mert pillanatok alatt rendbeteszi az ajkaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 17.

Alice83

2012. május 31.

Nekem sokáig bírja, több mint féléve megvan, pedig naponta használom...szeretem, nagyon lágy és eléggé hidratál..tényleg hagy egy kevés fehérkés fényt az ajkakon, de melyik fényvédő nem?? mellesleg szájfény és rúzs alá viszem fel úgy egyáltalán nem látszik...nem hiszem következő fényvédős ajakírem ez lesz mert a bioderma fényvédelmében jobban megbízom, de azért megéri az 5 *-ot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 31.

rhinestone

2012. május 31.

Nagyon szerettem, csak hamar fogyott. Kevés kellett belőle, csak annyira puha , hogy ezt nehéz volt tartani... már nem venném újra, sima shea vajat használok inkább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 31.

Cicaki

2012. április 18.

Síelni használom, igazából csak annyi a hibája, hogy vékony fehér rétegben kiül az ajkaimra. A naptól nagyon jól véd, nem is cserepesedik ki a szám a hidegtől. Jó, de mégsem szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 18.

petracska13

2012. március 18.

Nyáron védi a számat a nap káros sugaraitól, télen a szél ellen és a kiszáradástól. A síelést el se tudom képzelni nélküle! Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 18.