Babé

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szabinusz, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Eltávolítja a szennyeződéseket, a smink maradékát. Nem irritálja a bőrt. Olajmentes formulájának köszönhetően nyugtatja és puhává varázsolja még a legérzékenyebb bőrtípust is

tillisilli

2019. december 4.

A legjobb barátnőm hozta magával egy közös utazásra, ahol én is használhattam, és rögtön beleszerettem az illatába (ilyen isteni finom babapúder-illat) meg abba, h nem szárít egyáltalán (mint bármilyen szappanos lemosó). szerintem NEM sminklemosó, szóval én arra nem használtam, hanem arctisztító, a smink levakarása utánra, vagy reggelre (aki akkor arcot tisztít, én cssk hideg vízzel arcot mosok).

Nem használom napi szinten, csak akkor, amikor az olajos kétfázusú sminklemosás után túl zsírosnak érzem a bőrömet, vagy ha annyira nem volt rajtam smink aznap, hogy nem kell sminklemosó, mert ez is leszedi egy lépésben a napi fényvédős hidratálómat és a beleragadt koszokat.

Kevés kell belőle, finom az illata, kímélő, nem szárít. Habzik, de kevéssé. A szemet nem csípi. (Száraz bőröm ezúttal is köszönetet mond) ja és gazdaságos. Újra fogom venni, nagyon kellemes termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 4.

Anna4836

2019. október 15.

Könnyű, kellemes illatú, tiszta érzést keltő arctisztító. Nem szárít ellentétben egyéb micellás arctisztítóval.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 15.

encica

2019. július 5.

Sajnos nem annyira jött be. Esti használat utáni reggelre picit bedagadt tőle a szemhéjam (miután nem használtam, ez a probléma megszűnt, úgyhogy gondolom, hogy emiatt volt). Ezenkívül számomra nagyon erős az illata is. Amúgy tényleg jól tisztít, és puha lett tőle a bőröm, de sajnos a többi tulajdonsága miatt inkább el sem használom már :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 5.

vbogii97

2019. április 4.

Én vatta nélkül használom. Pont eléggé habzik, tökéletesen tisztít, nem szárítja a bőrömet használat után és nagyon sokáig elég nekem egy flakon, mert kevés is elég belőle-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

zsofi207

2019. január 26.

Olyan arctisztítót kerestem, ami a sminket is maradéktalanul eltávolítja. Macerás volt már nekem a micellás víz+vatta kombináció, majd arcmosás.
Teljesen véletlen bukkantam rá a patikában, azóta már a 3.flakonnál járok. Kevés is elég belőle, pikk-pakk lemossa a sminket, habár az én bőrömet picikét szárítja, de nem probléma, mert úgyis mindig krémezek. Abszolút csodaszer! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 26.

Tothxheni

2018. november 30.

Szintén pixibox. Csajok, ez nekem csodaszer. Szkeptikus voltam az állaga miatt, még eddig nem nagyon ájultam el a zselés tisztitoktól. Pillanatok alatt lekapja a sminkem, szépen tisztít és nem szárítja a bőrt. Gazdaságos kiszerelés, újra vevős lesz ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Detti90

2018. augusztus 17.

Nekem még a decemberi Pixiben volt, de jó is, mert amúgy nem fedeztem volna fel ezt a csodát. :) Jól habzik, kevés is elég belőle, és nagyon szépen letisztítja az arcom. Kellemes illata van, és nem szárítja utána az arcom. Ha elfogy újraveszem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

CeCeDrake

2018. augusztus 2.

Olyan lemosót kerestem, ami a sminket is leszedi és egyébként is jól tisztít, de nem szárítja szét a bőröm. A patikában ajánlották.
Jól tisztít, a sminkkel is szépen megbirkózik és nem szárít, 4 hónapig elegendő az egy flakon.

Update: ez A lemosó. Rendkívül jól tisztít. Újra fogom vásárolni sokadszorra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

vadvirag919

2018. június 14.

Tuti, hogy ezt már véleményeztem egyszer...
Ez AZ arclemosó. Imádom, hogy nem habzik, nem húzódik utána a bőr, gyönyörű az inici (na jó nem, a parfümöt elfelejthetnénk, de érdekes módon ebben a termékben nem okoz problémát). Sose volt ilyen jó lemosóm, újra is vettem. Kb. 3-4 hónapig elég napi használattal. Eredetileg nekem is a Pixiboxban volt, pont jól jött, hát használtam. Semmilyen problémát nem okoz, nagyon szereti az arcom, zuhanyzás közben használom este. A spirált nem szedi le egyedül, a többi sminkkel jól elbánik.
Az ára sem olyan vészes, bár a második adagot itt vettem jóval olcsóbban, teljes áron is megvenném.
Nálam ez alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Tuti, hogy ezt már véleményeztem egyszer...
Nálam ez alapdarab.

Nikolett91

2018. április 23.

Húú nekem ez nagyon bejött :D Fürdés/tusolás közben szoktam használni, így alig van a sminklemosással már "tisztán" utómunka :) Nem csíp, finom az illata, és nagyon hatékony. Pixiben volt, nagyon imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.