Babé

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: deezsina, Módosítva: 2017. június 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A 13%-os glikolsavtartalmú folyékony gél csökkenti a bőrhibákat. Kisimítja a bőrt, szabályozza a túlzott faggyúmirigy-termelést, mattító hatású.

Babé Stop AKN Hámlasztó és mattító hidratáló
Ár: 5500 , Eladó: mmartina97
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Érsekvadkert, Budapest, fizetés: Személyesen átvehető, foxpost
Ár: 2500 , Eladó: Pannalany
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

lucanna

2020. október 6.

Nekem bevált! Ezelőtt egy 30% aha-s hámlasztót használtam, de azokból mostanában készlethiány van, illetve kissé csípett olykor, mikor alkalmaztam. Ennél nem tapasztaltam hasonlót. Másfél hete használom - az elején mindennap kentem, mert nem vettem észre, hogy csak 2 naponta kell felkenni, de szerencsére nem okozott irritációt - és nekem folyamatosan javul a bőröm. A pigmentációk halványulnak, a pattanások pedig kezdenek eltünedezni. Remélem a későbbiekben is így marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

Nicy011

2017. december 16.

Egy kevéske adagot vásároltam valakitől innen a krémmániáról. Több mint egy hónapig használtam, mert utána elfogyott. Újra nem vásároltam, mert ki akartam próbálni egy másik terméket. Az illatát nagyon szerettem, de ez mellékes. Eleinte jónak tűnt, tényleg egységesebb lett a bőrkép, tehát volt hatása, eltüntetett pár pattanást is és halványította a nap okozta barna foltot az arcomon, de azt az átütő hatást nem értem el vele, amire vágytam. Vagy túl rövid ideig használtam, vagy az én bőrömnek nem volt megfelelő, vagy túl nagyok voltak az elvárásaim vele szemben. Összességében jó kis termék, de nekem kevésnek bizonyult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

CeCeDrake

2017. november 14.

😅 nem jó semmire! Na jó, érzed a törődést, mert ennyi pénzért vettél valami "jó" kencét.
Csípni csíp, de nem hámlaszt.
Ehelyett érdemes rendes hámlasztót venni, ami csinál is valamit.
A rétegzős rutint nem bírja, kellene fölé hidratáló, de morzsolódik le minden és fénylik tőle a bőr.
Amit ígér, abból nem teljesít semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Csípni csíp, de nem hámlaszt.
Ehelyett érdemes rendes hámlasztót venni, ami csinál is valamit.
Amit ígér, abból nem teljesít semmit.

deezsina

2017. szeptember 4.

Egy akciós allee vasárnapon szereztem be, így relatíve jó áron hozzá lehetett jutni és már régen érdekelt a hámlasztás. Tág pórusokkal, sok pattanással és azok sebhelyeivel tarkított az arcbőröm, szóval sokat vártam tőle. Kétnaponta kell használni 3 hétig, majd szünet, az nem volt világos, hogy meddig, nekem most lement egy ilyen periódus, nem tudom, mikor érdemes újra elkezdeni, a tubusban még több mint a fele megvan.
Felvitelnél a savasság kicsit csípős érzetet keltett, főleg ha volt 1-2 elvakart seb az arcomon. Használat után reggelente éreztem, hogy kisimultabb az arcom, de tartósabb hatást nem vettem észre. Sajnos kicsit segítség nélkül maradtam, mivel nem tudom mikor lehet újra alkalmazni, azt sem hogy ha túl sokat használom annak milyen mellékhatása lehet.

Update: már lassan 2-3 hónapja használom, problémás bőrrel rendelkezőknek az aranyszabály mellé (nem-szabad-piszkálni) sokat tud segíteni. Úgy értem, hogy ha nem vakarom/nyomkodom szét az arcom akkor reggelre tényleg egységesebb bőrt csinál, sokkal szebbet mintha csak úgy simán nem bántom. Ha piszkáltam, akkor sokat nem tud tenni ez sem. A nyár és a napfény nekem segít még egy lökettel, az általános hámlasztós témákkal ellentétben én nem használtam fényvédőt, és nem is lett semmilyen problémám ebből, úgy látszik ez egy gyengébb hámlasztó termék, amit napfényes időben sem para használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.