Babor

Ár:   21 900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Babor.hu-n 21.900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. november 18.

Ár:   21 900 Ft
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Babor.hu, 21.900 Ft

"A BABOR idén is gyönyörű ünnepi köntösbe öltöztette forradalmi koncentrátumait az Adventi Ampulla Naptár formájában. A stílusos Windsor Wine árnyalat valódi királyi eleganciát sugall. A sorszámozott ablakok mögött 24 db ampulla rejtőzik, melyek exkluzív bőrápolást tesznek lehetővé. Sokkal gyorsabban és látványosabban fejtik ki hatásukat, mint a hagyományos kozmetikai termékek és nyom nélkül szívódnak be a bőrbe. A szépségelixírek napról napra egyre szebbé és ragyogóbbá varázsolják az arcbőrt, miközben hidratálják és feszesítik azt. Így a bőrápolási kúra végére, a legszebb formádban tündökölhetsz."

Ár: 21.900 Ft , Eladó: Babor.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat

Lilenzo

2020. október 3.

Már harmadik éve veszem meg és december elsejétől szenteste napjáig használom. Nagyjából a 24 nap felénél elkezdenek látványossá válni a változások, egészségesebb, ragyogóbb és ápoltabb tőle a bőröm, ami plusz jókedvet ad az ünnepekre, ráadásul a legtöbb ampulla illata is nagyszerű! Egyedül azért adok 4 csillagot, mert 1-2 hét után elmúlik a hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

KozmaNikolett2001

2020. június 26.

Tesztelésre kaptam aminek nagyon örültem! Köszönöm szépen mégegyszer.

Első sorban rengeteg terméket tartalmaz egy ampulla, nekem általában 2-3x-i használatra is elég volt.
Összességében nagyon szuperül simította a bőrömet és reggelre nagyon üde bőrrel ébredtem.
A kedvencem az enyhén csillámos kis ampulla volt, azt nappalra vittem fel a bőrömre és nagyon szép eredménye volt egy kis bb krémmel együtt.
Az állaguk elég sűrű ami nekem kifejezetten tetszett.
Hamar beszívta a bőröm és nem hagyott fényes réteget a bőrömön.
Az illatuk is szuper volt, tipikusan ilyen “ápolt bőr” illatot hagyott maga után.
Az összes ampulla bevált nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Tesztelésre kaptam aminek nagyon örültem! Köszönöm szépen mégegyszer.

Az állaguk elég sűrű ami nekem kifejezetten tetszett.
Hamar beszívta a bőröm és nem hagyott fényes réteget a bőrömön.
Az összes ampulla bevált nekem.

lunadora22

2020. május 31.

Nagyon kellemes 24 napos élmény, egy igazi kényeztetés a bőrnek. Az algae vitalizer a kedvencem, szuper illata van és nagyon kellemes érzetű volt a bőröm utána másnap. Újra fogom venni valamikor biztosan :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

GM2020

2020. május 25.

Imádom!! már kétszer vettem meg magamnak, illetve a nővéremnek ajándékba:) hihetetlen milyen hatása van, 24 nap után mintha kicserélték volna a bőrömet. Már nem kell alapozót használnom, egy könnyű púderrel is egészséges, egységes a bőrképem. Az ampullák nem okoztak pattanást, irritációt, ami eddig más ampulláknál jellemző volt. Ár érték alapján is bátran ajánlom, egy kozmetikai kezelés sem tett olyan jót a bőrömmel mint a 24 napos kúra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Nemesene

2020. április 19.

Ajándékba kaptam a Babor adventi ampulla kalendáriumot, aminek nagyon örültem, mert nagyon jó dolgokat hallottam a termékcsaládról, de a borsos ára miatt nem biztos, hogy magamnak megvásároltam volna. Röviden összefoglalva, jövőre nem kérdés, hogy megveszem magamnak. Az ampullák hatása eltérő, mindegyikről van egy rövid ismertető a csomagolás hátulján. Bevallom őszintén, hiába kaptam ingyen, így is igyekeztem spórolni az ampullákkal, így mindegyiket két egymást követő napon használtam. Az arcom szerkezete a kúra végére átalakult, sokkal egységesebb lett. Egy szó mint száz, mindenkinek ajánlom a terméket, mert hiába drága, az eredmény minden pénzt megér ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

juditjanka

2020. február 28.

Érdekesen alakult kezdetben a tesztelgetés. A sok ampulla közül találomra válogattam, persze előtte gondosan elolvasva, mit ír róla a termékleírás, de hasonló volt az ígéret mindnél, kivétel egy-két tényező, de leginkább szép, egészséges, üde, hidratált, feszes, kisimult arc. Az első néhánynál őszintén semmit nem tapasztaltam. Jó volt az állaguk, bekentem este vele az arcom, tényleg hidratált, de a hűha hatás elmaradt. Volt, amelyik kifejezetten feszesre húzta az arcom, pl. az ilyenre én nem is szívesen sminkelek, tehát nyilván ez éjszakára volt bevethető. De úgy azt érezte, hogy ezeket az olcsóbb, drogériás ampullák is hozzák. Aztán kipróbáltam a The Rose és az Alga(asszem) megnevezésűeket. Ez volt talán nálam az áttörés. Az algásnál nagyon látványos volt az eredmény, ténylegesen észleltem, hogy sokkal! szebb a bőröm reggel, egységesebb, üdébb, főleg, hogy kifejezetten fakó volt előtte. Reggel is tettem belőle, nagyon jól erősítették egymást hidratálóval és sminkelni is kiváló volt rá. A The Rose pedig az illatával vmi csoda. Szerintem az mutatja legjobban, mennyire odáig voltam, hogy azonnal mentem a Babor oldalára, és néztem a rózsás termékeit. :D Illatra is, de hatásra is nagyon jó volt ez is. Hígnak tűnt először, és mégis sokkal jobban feltöltötte az arcomat, mint az olajosabb állagúak, vagy azok, amik pl. liftinget ígértek. Összességében nagyon pozitív az élményem, és úgy tudnám összefoglalni, hogy azért érheti meg akár tökre egy ilyen kalendárium, mert nagyon sokféle szérumot lehet kipróbálni, és így tudja belőni az ember, melyik lesz neki igazán hatékony, ha később szeretne esetleg beruházni valamelyikre. Sosem vettem volna a nem olajos vonalról szérumot, mégis azok váltak be legjobban :)) (Köszönöm én is a lehetőséget a tesztelésre)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Vicus

2020. február 16.

Nagyon szép a csomagolása, igazán ünnepi ezzel a bordó-arany dizájnnal. Szimpatikus, hogy az első ampulla alatt egy kis műanyag segédeszköz lapul, amivel könnyebb felbontani a szérumokat. Igazán különlegesek a szérumok, többnél is éreztem, hogy jól feltöltik, hidratálják az arcomat. Egy-két fajta viszont nagyon ragacsos érzetet hagy maga után, de mivel utána úgyis használok krémet, engem nem zavar. Közepesen erős az illatuk, nekem tetszett, de akit zavarnak az illatanyagok, ezt vegye figyelembe. Egy ampullában jó sok szérum van, bőven elég a nyakra és a dekoltázsra is, ennek ellenére én sokat inkább eltettem másnapra, és többedszerre használtam el, viszont nem vagyok benne biztos, hogy jót tesz a szérumnak a "levegőztetés".
Nagyon különleges élmény lehet egy ilyen naptárral "felkészülni" az ünnepre. Én is tesztelésre kaptam a terméket, amit ezúton is köszönök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Sztellus

2020. február 12.

Tesztelésre kaptam, amit nagyon köszönök!

Az ampullákról röviden azt tudom mondani, hogy nagyon sok anyag van bennük, jól hidratálnak, nem okoztak pattanást, irritációt. Viszont túl vannak parfümözve, nekem ez nem tetszik egyik termékben sem, igyekszem ezeket kerülni. Emiatt sajnos biztos nem veszek magamnak ilyen kalendáriumot, mert ezt leszámítva jól hidratáltak. Nekem egy ampulla több alkalomra is elég volt, este és másnap reggel tudtam őket használni, utána a szokásos rutint alkalmaztam. Nem bántották egymást a krémiem és az ampullák, a bőrömnek így télen jót tett az extra ápolás. Valóban nagyon ragacsosnak éreztem én is, amit a hidratáló gyorsan eltüntetett, de nem szeretem, ha egy termék után ragad a fejem, nekem ez is negatívum egy kissé, mivel nem csak 1-2 volt ilyen, hanem mind a 24.
A termék kivitelezése, dekorációja nagyon ízléses, szép lett, nekem nagyon tetszett. Jó érzés volt végig nyitogatni, minden ablakban volt egy-egy kedves üzenet. Összességében tetszett a termék, jó érzés volt egy drágább, minőségibb kalendáriumot nyitogatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Tesztelésre kaptam, amit nagyon köszönök!

petra9229

2020. február 10.

Ez az ampullanaptár 24 terméket rejt, 9-féle ampullát próbálhatunk ki általa. Külsőre elmondható, hogy egy igazán mutatós naptár. A különféle ampullák más-más hatást kívánnak elérni, van olyan köztük, amely elsősorban hidratál, regenerál, van, amely ránctalanító, bőrfiatalító tulajdonsággal bír (ezeket nyilván csak hosszú távú alkalmazás során lehet látni).
Anélkül, hogy mind a 9-félét egyesével kielemezném, összességében mindről elmondható, hogy állagukban, színükben különböznek egymástól, a legtöbb ragad, miután beszívódik az arcbőrbe (ez engem egyébként nem zavar). Amiben mind megegyeznek, az a sok-sok illatanyag, ami a termékekben van. A mennyiség az bőven elegendő egy használatra, szinte még soknak is tűnik, viszont ha alaposan bemasszírozzuk a bőrbe, akkor mind beszívódik.
Amiket a legjobban szerettem használni, az a Beauty Rescue (átlátszó, sűrű állagú, ragad) és az Active Night (folyékonyabb állagú, kevésbé ragad) ampullák voltak. Egyetlen egy volt, ami kifejezetten nem tetszett: a The Black. Furának találtam az illatát, és valamiért nem szerettem, amikor az arcomon volt. Egyébként mivel írják, hogy arckrémet használjunk a használata után, így nem lehet igazán érezni, hogy melyik hidratál jobban, melyik kevésbé. Viszont a hideg, szeles idő alatt sem volt kiszáradva az arcom, jót tett neki az extra ápolás. (Fun fact: valamiért még a pattanások is elkerültek, mialatt használtam a terméket, hogy ez szerencsés véletlen vagy az ampullák hatása, azt sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom :D.) Esténként használtam egyébként.

Szerintem az adventi naptárak nagyon hasznosak arra, hogy ismerkedjünk egy adott márka különböző termékeivel, ha esetleg valaki szemezgetett már a Babor ampulláival, ilyen módon kipróbálhatja, hogy melyik az, amit később szívesen megvásárolna. Akit nem zavar, ha egy termék ragad a felvitel után, vagy sok illatanyag van benne, az nyugodtan tehet vele egy próbát, hasznos kiegészítője lehet egy ilyen kúra a bőrápolási rutinnak. Jó terméknek találom, és fogok is még ampullákat vásárolni a jövőben, mert szimpatikusabb ez a koncepció számomra például a maszkok használatánál, azonban olcsóbb árkategóriájút fogok keresni, és olyat, amelyben nincs illatanyag.
A terméket tesztelésre kaptam, amit ezúton is köszönök!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

A terméket tesztelésre kaptam, amit ezúton is köszönök!

nocika113

2020. január 19.

A Krémmánia jóvoltából próbálhattam ki (köszönöm ezúttal is), magamtól nem biztos, hogy megvásároltam volna.
Kb egy hete használom és már most látom milyen szuperek ezek az ampullak, főleg ha konzekvensen használom. Ami nagyon tetszik, hogy sok anyag van benne(néha túlságosan is 😅) úgyhogy biztosan nem felejtem el a dekoltázst (pedig szokásom) szóval én itt látom a legnagyobb különbséget. Az arcbőröm is puha, telt, és pluszpont hogy a zsíros bőröm sem pattogott ki. Leírtaknak megfelelően este használom, így a smink alatti teljesítményéről nem tudok sajnos beszámolni.
Összességében szerintem szuper ötlet, remek termékekkel, ha anyagilag elérhetővé válik akkor mindenképpen ki fogom még próbálni az újabbakat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.