Babor

Ár:   7350 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Babor.hu-n 7350 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: babor2, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Babor.hu, 7350 Ft

Egy aktív koncentrátum a tisztátalan bőr és foltok kezelésére.

Helyben csökkenti a tisztátalanságokat és a bőrirritációt.

Csökkenti a tisztátalanságokat. Láthatóan tisztább és finomabb megjelenést kölcsönöz a bőrnek.

A magas koncentrációban jelen lévő palaolajnak és teafaolajnak anti-bakteriális hatása van és gyorsan, hatékonyan tünteti el a meglévő foltokat.

Ár: 7350 Ft , Eladó: Babor.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

miko02

2021. június 26.

Kifejezetten rossz az illata (ami inkább szag az én orromnak), viszont a hatásával nagyon elégedett vagyok. Gyorsan beszívódik és valóban halványítja a foltokat. Nekem 3 ampulla után túlszárítja az arcomat, ezért én az arctisztítás után 3 este használom, majd várok a következő arctisztításig. Még így is szemmel látható a hatása, nem kérdés az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 26.

ReniG

2021. január 21.

Ajándékba kaptam és nagyon megszerettem. Egységesítette az arcbőrőm, a pattanások után visszamaradt foltokat és a májfoltokat halványította. Szeretném majd újra használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Limonene

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.