Babydream

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rityy, Módosítva: 2018. június 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• körömvirággal
  • pamuttal
  • tartósítószer nélkül a kozmetikai rendelet szerint

CameLia

2016. május 28.

Ez a kedvencem, mert hatékony, szóval jól tisztít, kellemes illatú, nem szárad ki, tud annyit,mint drágább, márkásabb társai, de az ára baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

lacrymosa88

2016. április 21.

Nem nyerte el a tetszésem, a hagyományos törlőkendők ennél azért jobbak. Túl illatos, és mint előttem is írták, habzik, annyi rajta az anyag. Kezem is tocsogott benne, nem túl gusztusos... Nem győztem szárítgatni használat után a kisfiam popsiját. Nem venném újra, alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

jkrisztie2

2015. szeptember 14.

A kedvenc törlőkendőm! Finom babaillat, puhaság, kellő nedvesség, semmi irritáció, szépséges összetevők. Babám bőre is szereti. Könnyen kivehető boxból is, a csomagból is, nem tapadnak össze a kendőcskék. Szuper! Most rossmanó kártyával hihetetlen akcióban van! Jól beraktároztam belőle! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

GalambSz

2015. június 30.

Ez a legrosszabb popsitörlő amit eddig használtam! Nagy csalódás a bio kalendula, szinte csípi a kezemet. Túl nedvesek a kendők, így egymáshoz tapadnak, és felhabzik a kezemben ahogy kiszedem és törlök vele egyet. Alig várom, hogy elfogyjon, már port törlök vele, nem is babapopsit, biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

Bajbus

2014. július 24.

Szerintem ez a kendő undorító! Az egy dolog hogy kicsi és vékony, láttunk már ilyet, valamin ki kell spórolni hogy olcsó legyen. Nahde az hogy konkrétan habzik annyi cucc van rajta, és ha erősen összenyomom csöpög ki belőle? A bébicskó feneke meg letörlés után is olyan emiatt mintha minimum most pisilt volna nem tudom rendesen bekrémezni! Soha többetilyet, inkább fizetek egy minőségiért, de ez borzalom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

toreniko

2014. március 5.

Rendeltetésszerűen használom babapopsira. Rengeteg törlőkendőt kipróbáltam már (szinte mindegyiket) és kettő kedvencem van: ez az egyik! A Babydream-es törlőkendők közül is ez a legjobb szerintem. Hogy miért is? Elég nedves, kissé olajos hatású, finom illata van, jól tisztít és ahhoz képest, hogy nem fedeles könnyen kijön a zacskóból.A kendők mérete ugyan viszonylag kicsi és nem is túl vastag, de már egy darab is nagyon jól tisztít a fenti okok miatt (ami meglepő volt számomra). Az ára is baráti. Pl. a múltkor akciósan 600 Ft-ért (-10%-os kupon) vettem a dupla csomagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 5.

momóka88

2014. február 20.

Illatosak közül ez nem okozott nekem kellemetlenséget,eddig,pedig nem vagyok kényes. Impulzus vásárlás volt a kisasszonyka részéről,mert imádja a mini termékek polcát (anyja lánya:D ). gyakorlatban én használtam el sminkletörlésre,miután egyel megtöröltem a lányka kezét is. Kicsit tartottam tőle,de nem irritál -egyikünknek sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

tittus

2013. december 12.

Én sminklemosásra vettem, csak ebből a szemszögből tudok véleményezni. Ennek nagyon finom illata van (tiszta babaillat :)), kellően nedves, nem irritálja a bőrömet. A sminket szépen lehozza, igaz, kell egy kicsit vele pepecselni, mert a szempillaspirált nem hozza le egyből. A kendők mérete és anyaga is megfelelő, nekem nagyon bejött. Mivel eredetileg nem sminklemosásra gyártották, egy rossz szavam nem lehet :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

Szilviaa

2013. november 10.

Nagyon jó törlőkendő. A tasakból szépen, gond nélkül húzható ki egyesével, fél kézzel is, ami azért is fontos, mert a másik kezemmel a gyereket fogom.
Kellően nedves, nem silány, tökéletes anyagú kendők. Amióta megjelent, ezt veszem, néha, ha ajándékba kaptunk másfajtát, mindig csalódnom kellett. Újravevős kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 10.

keettee

2013. szeptember 6.

A kedvenc törlőkendőm, nagyon nedves, nagyon puha, imádom áttörölni az arcom vele. 700 Ft volt a 2 csomag akcióban, nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1