Babydream

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nycole, Módosítva: 2018. június 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A körömvirág és a kamillakivonat gyengéden tisztítják, ápolják a bababőrt. A kizárólag csak növényi olajokat tartalmazó összetevők védenek a kiszáradástól és nyugtatják az érzékeny bőrt. Ideális masszírozáshoz is. Az összetevők biológiailag könnyen lebomlanak. Ellenőrzött ökológiai termelésből származó kamillával és körömvirággal. Színező- és tartósítószer mentes, ásványi olaj mentes, E-vitaminnal.

szelesteirita

2016. május 3.

Használtam már párszor zuhanyzás közben testápolásra. Arra bevált nekem. Mondjuk szerintem nekem bármi beválna. Na de nem is erre van. :) Mi koszmó ellen használjuk a kisfiunknál, és arra tök jó! Nem ragad túlzottan, teljesen átlagos. Fürdés előtt szoktuk vattára rácsöpögtetni az olajat, és úgy kenni a fejére. Kb negyed órát várunk, utána egy kis törülközővel finoman ledörzsölgeti a baba fejét a férjem. A koszmó nagy része így simán lejön, és még a fejét is hidratálja közben. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

halexa11

2015. november 23.

Én smink- és arclemosáshoz használom. Nagyon bevált. A bőröm gyönyörű tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 23.

Én smink- és arclemosáshoz használom. Nagyon bevált. A bőröm gyönyörű tőle.

jkrisztie2

2015. szeptember 15.

Ezt kezdtem el használni babám születésekor, nagyon meg vagyok vele elégedve. Finom az illata, jól beszívódik, a száraz bababőrt teljesen rendbe hozta. Az ára is baráti, összetevői nagyon szépek. Sokkal jobb, mint a dm-es zöld babaolaj. Testápolóként is bevált, illetve gyantázás után. Csak ezt és a kék babydream olajat veszem. Próbáljátok ki! :) Most a Rossmannban akciós! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

nmeth.hajnalka7

2014. április 30.

Kisfiamnak vásároltam babaolajként.Remekül bevált a termék!!!! Nagyon szeretjük.Kellemes körömvirágos az illata ,jól beszívódó és nem hagy ragacsos érzést illetve foltot a babaruhán.Kisfiam picit a nyakánál érzékenyebb, de a kipirosodását szépen helyrehozta.Csak ajánlani tudom.Sőt még én is használom néha ha kiszárad a bőröm.Egy pici hátránya van a kupakja miatt. Nehezen tudom önteni és szanaszét folyik. Ár érték arányában teljesen megfelelt számunkra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 30.

feilixia

2013. december 13.

Masszázsolajnak vettem, végülis bevált. Eddig Babylove-ot használtam, de a kezelhetetlen tubusa miatt le akartam váltani. Az illata ennek sokkal jobb, nem olyan étolajszerű, hanem finom babás. Olaj létére egész könnyen beszívódik, ami masszírozásnál pont nem jó, mert sokkal többet kell belőle használni, de így is jó sokáig elég. Az adagolója kezelhető, nem lesz csupa trutyi az egész flakon. És az összetevők. Ledöbbentem azon, hogy mindegyik nagynevű babaápoló paraffin alapú, és csak a sajátmárkás "gagyik" meg a méregdrága biók készülnek természetes növényi olajból. Így nekem egyértelmű, hogy inkább ezt veszem meg. Nincs gyerekem, de ha lenne, nem szívesen kenegetném paraffinnal, azt hiszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 13.

orsilya.d

2013. május 23.

Testápoló helyett használom, már több hete. A tapasztalatok:
-nincs bőrszárazság és semmilyen érzékenységre utaló tünet
-nem szívódik be olyan jól mint egy valódi testápoló, de nem marad ragacsos érzet utána
-a legszárazabb helyeken (térd, könyék) is bevállt
-nátha miatt kisebesedett orrnyerget egy éjszaka alatt rendbehozza (gondolom a körömvirág meg a kamilla működik:) )

Valódi rendeltetésének megfelelően nem használtam (nincs kisbabám:) ), de testápolóként maximálisan bevált, zsíros-pattanásos bőrüeknek talán nem, de minden más bőrtípussal rendelkezőknek bátran ajánlanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

Testápoló helyett használom, már több hete. A tapasztalatok:
-nincs bőrszárazság és semmilyen érzékenységre utaló tünet
-a legszárazabb helyeken (térd, könyék) is bevállt

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.