Babydream

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. március 11.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

• növényi olajokkal és jojobaolajjal
  • extra puha ápolás
  • színező anyagoktól mentes
  • gyengéden és alaposan tisztít

Aquarel

2018. október 28.

Ez a termék csak és kizárólag arra való, hogy a mekóniumos kakit letöröljük a babáról az első pár napban. Később ezt egyáltalán nem kell használni... ( Mert ugye a mekónium eléggé ragaszkodó...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

Bunnylove92

2014. július 1.

Babapopsi törlésre én sem használnám, de mivel én ezeket a törlőkendőket használom sminklemosásra így arra tökéletes! Gyakorlatilag olyan, mint egy babaolajjal átitatott törlőkendő, pont ahogy szeretem. Féláron vettem 350ért, abszolút megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Kiscsillag5

2013. július 1.

Na ez az, ami csak rendeltetés szerű használatra alkalmas. Tehát babapopsi törlésre. Vagy még arra sem?! Tiszta olaj az egész. Számomra ez nagyon idegesítő. Nem volt a kedvencemből, azért vettem ezt. Nem kellett volna. Nem szeretek kidobni dolgokat, de ez a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate